CHAPEAU ROUGE

MENU

Freestyle MondaysMC Zuby-britský mistr double timu už v pondělí na Freestyle Mondays
Pomalu ale jistě přichází konec letních prázdnin a s ním i srpnové vydání Freestyle Mondays. V pondělí 27. srpna vypukne opět v Chapeau Rouge jediněčný open mic jam s doprovodem živé kapely Freestyle Mondays. Pozici live bandu tetokrát obsadí Sounday a chybět nebudou ani MC Metoděj a Dozer, kteří provedou celým večerem.

Srpen přinese na Freestyle Mondays dalšího zahraničního hosta, tentokrát z UK. MC Zuby není klasickým prototipem rapera, MC se saudsko arabskými kořeny získal vzdělání na Oxfordu a monetálně žije nedaleko Londýna, kde i vyrostl. MC Zuby není rozhodně žádné ořezávátko a má za sebou stovky koncertů jeho tracky se hrají na rádiu BBC. Atmosféru českého podnebí okusil na Hip Hop Kempu, kde se představil v rámci svého showcasu. MC Zuby je příslibem energické show, míchání hip hopu s dubstepem, ale těšit se můžete i na klasické rapové pecky.

Freestyle Mondays je však především mejdan pro rapery, tudíž zveme stejně jako každý měsíc všechnu rapuchtivé dámy i pány k mikrofónu. Doprovázet je budou DJs a live band Sounday s frontmanem MC Ondrou, o vokály se jako vždy postará skvělá Flowe. Pokud se rozmýšlíte, zda si s živou kapelou zajamovat, pak vám musíme tuto zkušenost jen doporučit. Majku se můžeš chopit, ať už jsi ostřílený rapový bard či teprve začínáš. Atmosféra Freestyle Mondays tě rozhodně pohltí….

Po skončení jamu bude pokračovat mejdan ve dvou patrech až do ranních hodin a desky budou tentokrát roztáčet DJs: Shock O´, Hlava a Pret. Pokud nejste z Prahy nebo vám čas nedovolí na Freestyle Mondays vyrazit osobně, můžete vše živé sledovat se skvělým zvukem i obrazem díky live streamu na:http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/. Partnerem večera je již tradičně Caney rum, který se bude ve všech 3 patrech prodávat za sníženou cenu.
Veškeré informace o Freestyle Mondays najdeš na:http://freestylemondays.cz.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO