CHAPEAU ROUGE

MENU

11.8. Creative a tance na uliciProtančete sobotní odpoledne před Chapeau rouge na Special Grower presents Creative afternoon lounge party!Nevšední mejdan zcela zdarma přímo před klubem Chapeau rouge se Subgatem, Goldstarem, Finidim, Nkypem, Caymanem a Peterem Costou!

Už tuto sobotu budete moci být součástí netradičního mejdánky, který se uskuteční přímo před pražským klubem Chapeau rouge (Jakubská 2, Praha 1). Creative crew si pro vás totiž připravila Creative afternoon lounge party, která odstartuje ve 14 hodin!

Příjemným soundem rozjede tento originální dýchánek dj Goldstar, který je také jedním z rezidentů klubu. Bezprostředně po něm se můžete těšit na společný set rezidenta Creative party - Nkypa a jeho kolegy Caymana, které vystřídá nesporný talent Peter Costa a následně i druhý z rezidentů Subgate ve versus setu s Finidim. Plánovaný konec bude ve 22 hodin, kdy odstartuje afterparty v Underground clubu Chapeau rouge, na kterém se tato sestava opět vystřídá.
Vstupné je zcela zdarma a navíc si mohou všichni ti, kteří si řeknou, odnést mixované cd Creative, které vám společně s partnery akce - firmou Special Grower a personal styling studiem Hell rezidenti Subgate a Nkyp!

Navíc, kdo se chystá na druhé letošní vydání Creative on the Boat, bude mít možnost zakoupit si vstupenky přímo na této party!

Kompletní informace naleznete na https://www.facebook.com/events/399918256735500/
Oficiální afterparty proběhne v klubu Studio 54 (Hybernská 38, Praha 1)

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO