CHAPEAU ROUGE

MENU

30.6. BE AT:30. června
Vás zveme na další pokračování elektronické noci BE AT: do Chapeau Rouge. Po velmi vydařené párty s francouzským producentem a djem AlexKid představujeme česko-australský projekt Shades Of Gray LIVE!

Příběh Shades Of Gray začal v roce 2005, kdy se Michal Schwa odstěhoval do Sydney s taškou plnou desek a vizí se za oceánem nějak prosadit. Tam potkává Nicka Westa (rozhovor s ním čtěte zde) a oba zjištují, že mají mnoho společného. Zanedlouho už sedí ve studiu a experimentují se synthesizéry, drum machines a počítačem.
V roce 2007 spatří světlo světa jejích první EP, které si vydávají na svém vlastním labelu Beef records a hned poté následuje další vinyl na sublabelu německé značky Mutekki. Tyto desky mají obrovský uspěch – jsou téměř hned vyprodané a všimnou si jich producenti jako Laurent Garnier, Nick Warren, Slam a Oliver Klein. Tím se vše nastartovalo.
Nyní Shades of Gray spolupracují s labely jako Lost My Dog, Om Records, Defected, Tronic Sole, Dark Energy a jsou remixování a remixují taková jména jako je Ian Pooley, Sasse, Miguel Miggs, Ramon Tapia, Dominic Martin, Deepchild, The Timewriter, Pezzner a další.
Na konci roku 2011 vydávají Shades Of Grat své první LP album Soul Machine (vinyl a CD), které sklízí úspěch po celém světě – bodují v mezinárodních charts jako Beatport, iTunes a Traxsource a všímají si jich magazíny DJ Mag, Debug, 5 Chicago, 3D World, Resident Advisor a MixMag.
Několik posledních let hrají Shades of Gray převázně live a remixují své tracky za chodu přímo na stage. Za tu dobu navštívili USA, Japonsko, Německo, Honduras, Nový Zéland, Francii, UK, Rusko a toto léto zahrají dokonce i na SONAR festivalu v Barceloně.

Shades Of Gray Live doplní rezidentní dj Ark, Oldřich Sic Jr z Augsburgy a Fatty M z Roxy bookingu. Vstup je pouhých 50 CZK. Nenechte si tuto jedinečnou noc ujít.


www.shadesofgray.cz

www.djschwa.net
www.beefrecords.net


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO