CHAPEAU ROUGE

MENU

28.6. Source of Noise vol. 4SOURCE OF NOISE VOL. 4
28. červen 2012
Chapeau Rouge


Další mejdan v podání dvojice holek, co si jednoho krásného dne prostě stouply za mixák a začaly si říkat QOTA, proběhne už 28. června tradičně v Chapeau Rouge. Na čtvrteční Source Of Noise Vol. 4 si pozvaly skvělé hosty: DJs ze skupiny Toxique a Mejlu aka Sleeping Boy z Vypsané Fixy.

Toxique DJs tvoří zpěvačka Klára a klávesák Vilda. "Pouštíme písničky, který máme rádi, takže i pro nás je to jeden velkej mejdan! Hrajeme od Justice přes Just Jack až k Dizzeemu Rascalovi," říká Klára. Kdo zažil párty po některém z jejich koncertů, ten jí dá určitě za pravdu. "Milujeme skákání s rukama nad hlavou, tak se přijďte přidat!" Toxique právě v těchto dnech pouštějí do světa zbrusu nový klip k pecce Turn Me On z jejich poslední desky Tips For Grown Up Kids. Role režiséra se zhostil úplně poprvé, co se klipů týče, herec Vojta Kotek. Toxique si také zahrají v rámci Olympijských her v Londýně. Jedna z posledních možností, jak si užít Kláru v komornějším prostředí, tak bude právě v Chapeau Rouge.

Druhým hostem večírku bude Mejla z Vypsané Fixy se svým projektem Sleeping Boy. Svůj set vyplní zábavnými mash-upy známých fláků i úplných novinek. Mejla taky vystoupí v jednom z párty stanů letošního Rock For People, tak si ho přijďte dopředu omkrnout, ať víte, na co se můžete na RfP mimo jiné těšit.

V Chapeau Rouge se startuje v 23:00. Vstup zdarma!

Fb event: www.facebook.com/events/302852633143774/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO