CHAPEAU ROUGE

MENU

9.6. DEEP UPUž 9.6. se v Chapeau rouge na pravidelné noci Deep Up představí britský DJ Nils Hess. A s kým, že budete mít tu čest?


Nils Hess
- díky jeho vášni pro taneční hudbu, letitým zkušenostem a odzbrojujícímu úsměvu je Nils Hess ten pravý odborník na rozjetou party. Jeho kariéra začala na pláži v severovýchodní Anglii v roce 1988. Během dvou let jeho beach parties v Cleethorpes získaly takovou popularitu, že dostává nabídku na rezidenturu v jednom z prvních britských klubů Customs House.
Neztrácí čas a v roce 1996 s bratrem Hansem a Marcem Lenzi otvírá dnes již legendární obchod s vinyly Eukatech. A právě na Eukatech labelu vydává tracky od djů jako Armand van Helden nebo Chris Liebing a také jeho vlastní singly projektu Get Fucked s Nathanem Colesem.
Jejich tvorba silně ovlivnila londýnskou tech-house scénu a album Wet Dream obsadilo 9. místo v žebříčku nejlepších alb za rok 2000, vydávaném časopisem Muzik. Následuje ocenění za nejlepší nezávislý label. Od té doby Nils pravidelně hraje po celém světe v klubech jako jsou Space, Bora Bora, Pacha a Underground (Ibiza), The Roxy a mimo jiné i na Summer of Love v Pardubicích. V současnosti můžete jeho hudební nadšení obdivovat v mnoha londýnských klubech.

Vy ale nemusíte až do Londýna - 9.6. si budete jeho set moci vychutnat v Dance Clubu Chapeau rouge, kde mu bude sekundovat jeden z nejlepších českých DJs a matador naší hudební scény - DJ Tráva (pro ty, kdo ho snad neznají, info zde http://www.chapeaurouge.cz/interpreti/vse/D/342-dj-trava/)

Začínáme lehce po 22:00 a vstupné bude za hubičku, kolem 50 Kč.

Fb event: www.facebook.com/events/438200502864983/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO