CHAPEAU ROUGE

MENU

2.6. BPM testBPM Test v Chapeau rouge


aneb nechejte se oTESTovat a zaroveň oTESTujte naše DJské matadory jako jsou: Pavel Bidlo, Loutka, Vasquez či BeDa…


Pro některé jsou tito headlineři naprosto jasná, léty prověřená jistota kvalitního mejdanu, nicméně na tomto večírku budou po celou noc probíhat „Testy všeho druhu“ - a to až do úplného konce (myšleno do té doby než: „všichni TESTovaní, TESTovanými TESTy neprojdou“,)

TEST je pilotní „mejdánek“ kterým oTESTujeme naši staro/novou ideu a koncepci klubových nocí - za vašeho přispění bychom rádi oživili atmosféru dob nedávno minulých.
Je pro nás důležitá zpětná vazba od vás: od víkendového návštěvníka tanečních akcí, clubbera srdcem i duší, nováčka, fanouška kvalitní hudby, až po skalní příznivce oldschoolových parties a DJs. Totiž jen díky VAŠÍ velké pomoci a podpoře se nám podaří, zvrátit všechny ty neosobní párty, zpět k těm uvolněným "openminded" mejdanům, které byly nedílnou součástí každého klubu a nyní se téměř vytratili. Chybí nejen nám, spoustě pamětníkům…ale jistě i návštěvníci, by rádi za své vstupné, zažili tu nádherně uvolněnou a pohodovou atmosféru starých dobrých mejdanů.

Vy všichni, co by jste se opět rádi bavili, dorazte nejen kvůli unikátnímu večírku,…proč by, jste se i vy, nemohli seznámit - jestli se ještě osobně neznáte - s Loutkou, Pavlem Bidlem, Vasquezem či BeDou a dát si drink s kýmkoli z nich. Odchytnout si je můžete kdekoli u baru, u stolu i na tanečním parketě. Je jedno jestli dorazíte sami, v páru, nebo se skupinou svých přátel. Pro nás bude odměnou vaše účast a pro vás, zase seznámení se zajímavými lidmi….
P. S. sami v koutku stát určitě nebudete :-)
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO