CHAPEAU ROUGE

MENU

8.4. BoogieHausagregat již tuto neděli v Chapeau rouge!


Chapeau Rouge ve spolupráci s vydavatelstvím Nightphunk Recordings si vás dovolují pozvat v neděli 8. dubna na další pokračování pravidelného deep house mejdanu Boogie. Tentokrát jako speciální host vystoupí olomoucké elektronické a hlavně experimentální duo Hausaggregat.

Tento projekt tvoří dva mladí a nadějní dýdžejové Ivo Češek a Martin Raičevič, kteří nejsou lidé složení z biologické hmoty. Ve fyzické podobě neexistují. Jsou programem a systémem. Hausaggregat je dokonalý systém bez nákladů a s minimálním stoprocentním ziskem. Jsou hudba budoucnosti. Jejich základem je počítačový program, který dle požadovaných parametrů rychlosti, žánrů a síle energičnosti a jejího zbarvení, vybere muziku na online serverech. Výběr následně přímo odešle na djský pult. Tam jej míchá algoritmem přibližné náhody. Nemůže se splést. Nikdy se neplete. Nedělá chyby. Analyzuje prostor a dění kolem pomocí čidel a nanokamer a vše přizpůsobuje okolí a neustále online komunikuje se vším.
Námitky proti lidskosti jsou irelevantní. Ta je naprogramována. Dokonce její stupně. Lze tak, dle nálady, vyslechnout set sterilně bezchybný, nebo lidsky zprzněný. Vše záleží na vkusu koncového klienta konzumenta. A pokud by stále někdo něco namítal proti absenci siluet postav, rádoby živých umělců, lze na přání předem zaslat recyklovatelné plastové ekofiguríny, dokonale simulující přítomnost člověka - umělce.

Na party Boogie nesmějí zcela jistě chybět residenti Lucas Hulan z Nightphunk Recordings a náš olejový magnát Malkao. Dále se představí mladý a nedějný Ezwell, který celou párty zakončí svým speciálním ranním deephouse setíkem. Takže nezapomeňte již tuto neděli 8 dubna od 21 hodin a 30 minut. Vstup je pro všechny tancechtivce zcela zdarma!

Pozor, pozor v pondělí se nejde do školy ani do práce. PS: Všem koledníkům...nezapomeňte si své pomlázky na after:)

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO