CHAPEAU ROUGE

MENU

30.3. Hiffi & Jacob (Skyline)


HIFFI & JACOB
( členové kapely Skyline)
VYDÁNÍ EP SPECIAL DELIVERY + PILOTNÍ VIDEOKLIP


HIFFI & JACOB nejsou na taneční scéně žádnými nováčky. Jako členové Skyline, přední české elektronické kapely, absolvovali stovky koncertů. MC JACOB je zároveň známým jménem české drum'n'bassové scény (pravidelně doprovází tuzemské DJs jako Suki, Katcha a Bassbeast crew). HIFFI se věnuje producentské tvorbě, na kontě má (krom alb Skyline) mnoho úspěšných komerčních projektů, mimo jiné se zabývá tvorbou znělek pro jednu z předních českých televizí.

Po ukončení festivalové sezóny 2011 se HIFFI & JACOB rozhodně neflákali. Rozjeli electro/dubstep/madness párty ve známém pražském klubu Chapeau Rouge, která se opakuje pravidelně každý měsíc. Díky těmto mejdanům si vybudovali solidní základnu fanoušků.

Především však stihli připravit několik 100 % vlastních tracků, které vyšly pod názvem SPECIAL DELIVERY 20. února 2012. Parádní na tom je, že EP s celkem osmi skladbami si můžete stáhnout úplně zdarma. Šest autorských tracků HIFFI & JACOB doplňují dva remixy pilotní skladby SPECIAL DELIVERY - první z nich je od DJ Revize, druhý obstaral DJ Grove. "Deska je podle nás stylově celkem pestrá. Máme tam tři electro tracky, dvě dubstepové pecky a jeden drum n bass. Kromě Jacobových rapů a vokálů jsme používali i hodně samplů a ve skladbě UP! máme jako hosta raperku Roxanne Conway."

Už 30. března dorazí HIFFI & JACOB představit nové EP na svoji domovskou noc v Chapeau Rouge a opět se můžete těšit na rozjetou párty plnou electra, dubstepu a drum'n'bassu !

Nyní můžete konečně zhlédnout oficiální videoklip projektu HIFFI & JACOB k prvnímu singlu SPECIAL DELIVERY. Natáčelo se v ulicích Prahy a při obsazování hlavní role se nechali pánové inspirovat jejich oblíbenou filmovou ságou Star Wars. "Tenhle nápad na klip sme nosili v hlavě uz skoro dva roky. Je to o chlápkovi co rozváži pizzu a zároveň je to velký fanoušek Star Wars. Jednou má po náročném pracovním dni sen, ve kterém k němu promlouvá mistr Yoda a on se z toho tak trochu zblázní…"


SPECIAL DELIVERY (oficiální videoklip) DOWNLOAD LINK:
http://www.hiffi.tv/disk/special_delivery_movie/

Special Delivery EP link:

http://www.hiffi.tv/?section=3&menu=music

www.hiffi.tv
www.http://www.facebook.com/hiffiandjacob
http://www.youtube.com/user/HIFFIANDJACOB

foto: Jana Kusalová http://www.janakusalova.com/
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO