CHAPEAU ROUGE

MENU

23.3. Clash! s Killers Rabbits (fr) a hudební recyklace na AUDIOMARTu


Bláznivý BULLWACK a králičí zabiják THE KILLERS RABBITS rozechvějí Chapeau Rouge v základech!


A předcházet tomu všemu bude hudební trh!

KDY: v pátek 23. března 2012 od 17.00 a 21.00 hodin
KDE: CLASH!, CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1

Loni jste na CLASH!i mohli vidět vůbec jedno z prvních vystoupení vycházejícího britského dubstepového talentu BULLWACKA. Teď přišel čas pozvat ho do Prahy znovu, zahraje pecky ze svého nového EP. Proti Bullwackovi se postaví THE KILLERS RABBITS, čerstvá electro krev z Francie. K tomu trash od THE FAKES a dubstep od DUBSTEBLOG DJs. Před celým mejdanem navíc proběhne hudební trh AUDIOMART a živě zahrají Genius Mess Poets, Ufajr, Vložte Kočku.

BULLWACK. Britská dubstepová kometa. Loni jsme ho pozvali, aby podpořil jihoafrického lva HAEZERA. Stál tam na baru a klopil do sebe jeden drink za druhým: „budu hrát teprve asi podesáté vůbec.“ Bullwack to nakonec dal, podmanil si plné Chapeau a druhý den i vídeňskou Badeschiff. Teď je zpátky s peckami z připravovaného EP. A hlavně se zvukem, jaký na mejdanejch jen tak nepotkáte.
http://www.facebook.com/pages/Bullwack/118117558226317
2 pecky:
http://www.uschovna.cz/zasilka/H1EVGUPUNBP62NMG-G4F

THE KILLERS RABBITS. DJ a producent nové electro generace. V necelých jednadvaceti letech už vydal skladby u Roymusic, Boxon Records nebo Place Blanche Records. Vydal EP „Mr. Jacques“ a před nedávnem vydal u Dga Fau singl „Leackage Part.II“.
THE KILLERS RABBITS se už za přehrávači potkal s chlapíky jako Cyberpunkers, TomDeluxx, Redial, nebo Toxic Avenger. Teprve teď si to ale rozdá s Bullwackem.
http://www.facebook.com/TheKillersRabbitsPage
mixtape:
http://snd.sc/nfJHys


THE FAKES. Od indie k dubstepu a dál, The Fakes pro vás v Praze už pár let vybírají to nejčerstvější, co lze hrát. http://snd.sc/suSOPs
http://www.facebook.com/thefakes

_______________________________________________________________________


AUDIOMART – hudební recyklace
Máte doma CD, kazety či vinyly, které byste chtěli vyměnit? Hledáte nové hudební tipy? Chcete podpořit nezávislá vydavatelství a distribuce? V pátek 23. března 2012 od 17:00 si v klubu Chapeau Rouge přijdete na své, ať už posloucháte indie, punk, techno, trash, electro, hip hop nebo metal. Hudební tržiště AUDIOMART vám umožní zdarma si odnést CD, kazety či vinyly, vyměnit libovolné hudební nosiče za jiné či zakoupit zajímavou hudbu z nezávislé scény. Do dvou pater klubu Chapeau Rouge zveme jak hudební znalce s ucelenými sbírkami, tak nadšence, kteří mají doma třeba jen několik CD. Přineste s sebou nahrávky, které chcete poslat dál a načerpejte nové úlovky do své sbírky. Hudební doprovod večera zajistí Ufajr, Genius Mess Poets a Vložte Kočku.

Výměna hudebních nosičů: výměna a bazar hudebních nosičů odstartuje v 17:00 v -II. patře klubu.

Prodejní stánky: V -I. patře klubu Chapeau Rouge najdete stánky nezávislých hudebních vydavatelství. Budete mít možnost se dostat k širšímu spektru hudební tvorby, než vám nabízí mainstreamová vydavatelství. Účast přislíbili například Starcastic, Bigg Boss, Polí5 či Bleeding Ear.

Hudební skladiště: V prostoru klubu najdete také Hudební skladiště - počítač s velkou zásobou volně šiřitelné hudby. Každý návštěvník si zde může na vlastní flashdisk uložit cokoli, co ho mezi interprety v Hudebním skladišti zaujme. Chceme také dát příležitost hudebníkům, aby do počítače uložili vlastní tvorbu a umožnili tak ostatním účastníkům její poslech. Můžete očekávat široký záběr žánrů tuzemské i zahraniční tvorby – od moderní vážné hudby až po metal, trash electro nebo dubstep.

Koncerty:
V rámci večera se můžete těšit také na živá hudební vystoupení. Zahraje například rock’n’rollová formace ze Šumperka - Genius Mess Poets, post-rockoví Ufajr z Prahy a taktéž pražští Vložte Kočku. Po nich se v obou podzemních patrech Chapeau rozjede párty CLASH!

Program bude upřesněn na www.audiomart.cz.

Fb event: www.facebook.com/events/333077820067125

Program:
17:00 – 23:00
výměna hudebních nosičů, Hrabárna, prodejní stánky dister a labelů, Hudební
skladiště (elektronické), koncert Genius Mess Poets, Ufajr, Vložte Kočku
23:00 – 06:00 CLASH!


CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 24. února začíná ve 21 hodin.
Vstupenky v předprodeji k dostání v klubu: 100,- Kč, na místě 150,- Kč


Facebook:
http://www.facebook.com/events/283811481686505/

To je CLASH! Pojistky budou lítat!


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO