CHAPEAU ROUGE

MENU

16.1. Freestyle Mondays


Máme tu nový rok a v něm pokračuje i Freestyle Mondays v Chapeau Rouge, momentálně jediný mejdan, kam mohou každý měsíc vyrazit MCs, beatboxeři nebo zpěváci a můžou si zde zajamovat s živou kapelou. Jinak tomu nebude v pondělí 16. ledna a večerem budou tradičně provázet MC Metoděj a Dozer. Na stagi bude všechny MCs doprovázet rezidentní Buran Buran band společně s vokalistkou Flowe a Martinem Kräusslem a chybět nebudou ani DJ IZM (Rádio Spin 96,2), DJ Yofre a DJ Shock O´.

Dobrou zprávou pro ty, kteří se aktivně zúčastní jamu a chopí se mikrofonu, je vstup zdarma, stačí se pouze jednorázově zaregistrovat na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/registrace/ a můžete chodit na tuhle akci vždy bez placení vlezného.

Na Freestyle Mondays nesmí chybět ani vystoupení hosta a tím bude tentokrát Khomator (Repromanifest). Rodák z Havířova, který loni vydal výbornou desku Terapie a jeho show bude stát určitě za to… Párty bude po skončení pokračovat v dance podlaží, kde můžete pokračovat u baru nebo na parketu až do ranních hodin. Partnerem večera je Caney rum, kterého si v pondělí užijete za speciální cenu v celém klubu. A pokud nevíte, jakže to na Freestyle Mondays vypadá, vydejte se exkurzi díky sestřihu z listopadového dílu, kde zadiktoval new yorský Tah Phrum Duh Bush (viz níže).

A atˇ už jste MC, muzikant, zpěvák, děláte beatbox nebo prostě máte rádi akce s výbornou atmosférou, neseďte doma a vyražte v pondělí od 20 hodin na tenhle mejdan! Další informace najdete na: http://www.freestylemondays.cz


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO