CHAPEAU ROUGE

MENU

27.1. Clash! byl a budeVítěz ceny Apollo BONUS rozpoutá na CLASH!i své temné síly. Pomůžou DON RIMINI a ROBOTROCK.


V Chapeau Rouge vystoupí se svým jediným pražským zimním koncertem originální rapper BONUS, který aktuálně vyhrál cenu hudebních kritiků APOLLO. Po koncertě následuje ve dvou patrech klubu elektro – dubstep mejdan se vzácnými hosty: z Francie přijede rafinovaný dj DON RIMINI. V dubstepovém Undergroundu vystoupí maďarská dvojice ROBOTROCK, která válcuje pusztu od Pešti až po Szeged.

BONUS, Martin Hůla aka Bourek. Do roku 2006 hrál v kapele Ememvoodoopöká, se kterou získal žánrového Anděla v kategorii Alternativní a nezávislá scéna za rok 2005. Byl členem kapel Sporto (nominované na stejnou cenu v kategorii Elektronická hudba za rok 2009). Pod jménem Bonus nahrává a koncertuje od léta 2009 - v současné době společně s Pe.Klem (kytara - Komunisti, ex Hissing Fauna) a Machym (basa - Promiňte umíram, ex Sulk) v sestavě nazvané Martin Tvrdý Trio. Za debutové LP Konec civlizace byl nominovaný na žándrovou cenu Anděl v kategorii Hip-hop a RNB, aktuální album Náměstí míru zvítězilo v prvním ročníku ceny hudebních kritiků Apollo. V Chapeau tak můžete vidět čerstvého držitele Apolla a zároveň jde o Bonusův jediný pražský koncert až do konce března.
http://bonus.temnysily.cz/
 


DON RIMINI
, legenda francouzské elektro scény. V devadesátkách díky staršímu bráchovi objevil house a techno, koupil si gramce a místo hraní videoher začal mixovat. Na mezinárodní scénu vystřelil v roce 2007 s peckou Let Me Back Up. Od té doby má za sebou čtyři EP (naposledy loňské Nlarge Your Parties) a hlavně obrovské množství odehraných mejdanů a headlinovaných festivalů. Jenom loni se za mixák postavil stodvacetkrát, v Austrálii, Americe, Japonsku i v Evropě. Jeho sety mají neopakovatelnou atmosféru, tohohle chlápka můžete vidět třikrát a pokaždé zahraje jinak. A hlavně tak, že se holky smějou. Dokáže skvěle odhadnout náladu davu i atmosféru místa, překvapí vás výběrem pecek. Don Rimini má prostě nejlepší recept na skvělou párty, jak ostatně zní název výběru, který loni kurátoroval a už se nemůžeme dočkat, jak zacvičí s dekadentním Chapeau Rouge.
„Don Rimini je jedním z těch, kteří nás inspirovali, abychom začali sami hrát a je nám teď ctí přivítat ho v Praze,“ říká k tomu Šimon Šafránek z pořádajících The Fakes.
http://www.facebook.com/donrimini

ROBOTROCK. Mejdanová scéna v Maďarsku je trošku jiná liga, než u nás. Svědčí o tom i to, že RobotRock mají na Facebooku přes 35 tisíc fanoušků. Tohle duo dubstepových djs a zároveň promotérů patří k největším maďarským jménům. Proč? Jednoduše dokáží dostat do tance všechno, co má ruce a nohy.
http://www.facebook.com/robotrockmusik

THE FAKES. Od indie k dubstepu a dál, The Fakes pro vás v Praze už pár let vybírají to nejčerstvější, co lze hrát. http://snd.sc/suSOPs
http://www.facebook.com/thefakes

Vedle DONA RIMINIHO a THE FAKES na na electro stagi zahrají i pražské talentované dvojice:
TENTEN
http://www.facebook.com/TENTENDJS
ABAB
http://www.facebook.com/weareABAB
SPECTRE+DISTRESS

Spodní dubstepové patro zase opanují djs z kolektivu Dubsteblog:
STIFLER SELECTA
http://www.facebook.com/stifler.selecta
DIRTY LITTLE TOASTER
http://www.facebook.com/Dirty.little.toaster.dubstep
NORMAN BATES
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002077996911


CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 27. ledna začíná ve 21 hodin.
Limitované vstupenky v předprodeji k dostání v klubu: 150,- Kč, na místě na celý večer 250,-Facebook:
http://www.facebook.com/events/168605133230182/

To je CLASH! Pojistky budou lítat!

Další párty CLASH! proběhnou v těchto termínech:

24.2. – SOUTH CENTRAL
Hostem únorového CLASH!e bude ďábelská britská dvojice SOUTH CENTRAL.


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO