CHAPEAU ROUGE

MENU

14.12. Křest alba - MC Gey a DJ FatteMC Gey a DJ Fatte pokřtí společné album za asistence Resta, Idey a Radima už ve středu

MC Gey je jedním z nevýraznějších a nejvtipnějších MCs u nás. DJ Fatte je jedním z nejplodnějších producentů, tudíž není žádné překvapení, že se tihle dva vrhli na společné album, které se jmenuje Imaginárium naprosto běžných podivností. Realease party desky proběhne už tuto středu v pražském klubu Chapeau Rouge a kmotři budou hned tři: Idea, Rest a kapelník Prago Union Live Bandu Radimo. 14. prosince představí Gey s Fattem svůj počin na živo před publikem a pokud nechcete na místě křtu chybět ani vy, můžete si již nyní zakoupit vstupenky přímo v klubu Chapeau Rouge za 80,-Kč, na místě bude stát lístek 130,-Kč.
Večírek to bude našláplý a kromě avízovaných hostů a křtu se o zábavu do ranních hodin postarají DJ Fatte a DJ Zerwox. Partnerem mejdanu je Caney rum, který si ve středu můžete dát za speciální cenu. A než nastane den D, zkoukněte osobní pozvánku od hlavního aktéra večera MCho Geye!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO