CHAPEAU ROUGE

MENU

17.12. Clash! vs. Bounce!Bounce!Dobyvatelé pekelné basové linky BELZEBASS konečně v Praze. A taky MR.PENISMAN.

KDY: v sobotu 17. prosince 2011 od 21.00 hodin
KDE: CLASH!+BOUNCE!BOUNCE!, CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1

V prosinci se spojují dvě nejvýznamnější elektro crews v Praze, The Fakes a Bounce!Bounce! a do Chapeau Rouge 17.12. zvou v české premiéře pekelnou italskou dvojici BELZEBASS, která vás pozve na dobrodružství za pekelnou basovou linkou. Na electro stagi BELZEBASS doplní rezidentní party THE FAKES a BOUNCE!BOUNCE!. Spodní dubstepovou stage ovládne žhavý objev MR.PENISMAN z Německa a STIFLER SELECTA  z  kolektivu Dubsteblog s dalšími hosty. Podporuje STAROPRAMEN.


BELZEBASS, Splatter Boy a Mr.K pocházejí z italského Bergama, odkud je to jenom kousek do Milána, kde Pelussje založili trash elektro kolektiv Sidechain Massacre. Splatter Boy a Mr.K se potkali první den na střední škole a „hned se znás stali kámoši až na smrt jako Paris a Nicole.“ Začínali v deathmetalových a hardcorových kapelách. Bubeník a zpěvák. Když se vrhli na elektro, pustili se hned do vlastní produkce, Z metalu si přivlekli boha Belzebuba, z dětství gameboye a vyrazili najít ultimátní ďábelskou basovou linku. Brzy se ukázalo, že jsou na správné stopě, Pelussje je přijali do Sidechain Massacre. Belzebass vydali remixy pro Cyberpunkers, Ikkiho, a senzačního Haezera, Sawgooda a Mustard Pimp, které jste už v Praze na CLASHi mohli vidět. Vydali i několik EP, naposledy Hulk Out! a Rise of Brutality. Jejich pecky se s betonovou pravidelností umisťují na čelních místech žánrových žebříčků poslouchanosti.
Belzebass vystupují s šátky na tvářích, „protože jsme oškliví jak noc.“ Své sety kontrolují a oživují kapesním gameboyem, takže jde spíš o skutečné vystoupení, než o běžný djing. Belzebass už okupovali jeviště všech předních klubů světa a 17. prosince konečně dorazí i do Prahy.

http://www.facebook.com/belzebassofficial?ref=tsMR.PENISMAN. německá dvojka s nejúchylnějším jménem široko daleko. Především ale právě vydali pecku Robert A, kterou nás totálně rozebrali: „právě v ten moment, kdy máš pocit,že už jsi v dubstepu slyšel úplně všechno přijdou tihle dva mladí a rozseknou to vejpůl.“ Pan Penisman je prostě nadějí evropského dubstepu.

http://www.facebook.com/MrPnsmanBOUNCE!BOUNCE! Kay a Tuzex ze Sunshine jsou v Chapeau se svou tvrdou nocí Bounce!Bounce! jako doma a vždycky mají plno.
www.facebook.com/sunshinecz


THE FAKES. Od indie k dubstepu a dál, The Fakes pro vás v Praze už pár let vybírají to nejčerstvější, co lze hrát. Právě dokončili mixtape CLASH! Tape, který můžete tahat v následujícím odkazu.
http://snd.sc/suSOPs
http://www.facebook.com/thefakes

STIFLER SELECTA, dubstepový dj a producent z kolektivu Dubsteblog, který hýbe místní dubstepovou scénou.
http://www.facebook.com/stifler.selecta


CLASH! + BOUNCE!BOUNCE! v Chapeau Rouge v sobotu 17. prosince začíná ve 21 hodin.
Limitované vstupenky v předprodeji k dostání v klubu: 190,- Kč, poté cca za 250 Kč


Videopozvánka:
Facebook:
http://www.facebook.com/event.php?eid=265901733435587

To je CLASH! + BOUNCE!BOUNCE! Pojistky budou lítat!

Další párty CLASH! proběhnou v těchto termínech:

27.1. – DON RIMINI
Hostem lednového CLASH!e bude rafinovaný francouzský elektro DJ a producent DON RIMINI.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO