CHAPEAU ROUGE

MENU

17.10. První výročí Freestyle Mondays


Freestyle Mondays oslaví 1. narozeniny v pondělí v Praze s newyorskými hosty!

Letí to jako voda, v říjnu 2010 proběhla v legendárním klubu Chapeau Rouge premiéra Freestyle Mondays. Open mic jam s doprovodem živé kapely, který do Prahy z New Yorku přenesly Sestry v triku, si za rok své existence získal mnoho pravidelných návštěvníků a každé třetí pondělí v měsíci se na Freestyle Mondays představil host večera. Mezi jmény, která se na Freestyle Mondays objevila, jsou Henry D, MC Gey, Kenas&N8, Notes From Prague, Hosté Odjinud, Tesla crew, Los Chilakillerz, Petr Wajsar, De Zrechts, Loki da trixta, BioMasha a Taktika, Inge z hor nebo Rest&Dj Fatte. Za gramofony se vystřídalo nespočet Djs, kapela Buran Buran band odehrála mnoho melodií, do kterých rapovali desítky MCs. Flowe a Martin Kräussl si jako vokalisté leckdy málem oddělali hlasivky a po celý rok doprovázeli odhodlané rapery. Nesmíme zapomenout ani na MC Metoděje, který nově moderuje Freestyle Mondays v tandemu s MC Dozerem, neboť provázet návštěvníky celým večerem a koordinovat střídající se MCs u majku není žádná sranda. Zkrátka Freestyle Mondays je jedinečný mejdan se skvělou atmosférou. Našel si příznivce nejen z hip hopového rybníčku a v Chapeau Rouge oslaví své první narozeniny.
V pondělí 17.10. tedy vypuknou narozeninové oslavy naplno. V nově otevřeném Underground podlaží klubu Chapeau Rouge vystoupí zakladatel Freestyle Mondays Mistah IllSpokinn a nebude sám. Dorazí i další dva new yorští parťáci PremRock a Willie Green, za gramofony se objeví francouzský DJ Zajazza. České barvy zastoupí DJs:Machall, Yofre, Backman nebo Shock O´ a postarají se o skvělou zábavu v dance podlaží a do ranních hodin. Chybět nesmí ani Buran Buran band, vokalisté a MC Metoděj a MC Dozer. Zveme tedy tradičně všechny MCs, zpěváky, beatboxery a příznivce dobré zábavy a výjimečné atmosféry, aby s námi oslavili první narozeniny Freestyle Mondays.

Doufáme, že nás čeká minimálně další rok s Freestyle Mondays a mnoho skvělých hostů. Vstupenky jsou v předprodeji na barech klubu za 50,-Kč, na místě pak bude stát vstup 80,-Kč.A než vypuknou narozeninové oslavy,můžete se podívat, jak to vypadalo na Freestyle Mondays s Restem a Fattem!

Video z Freestyle Mondays s Restem a Fattem:


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO