CHAPEAU ROUGE

MENU

1.10. Graveyard sessionDne 1.10.2011 v 19:00 společně otevřeme druhý ročník metalového minifestu GRAVEYARD SESSION v klubu Chapeau Rouge. Jedná se o večer v podání kapel, které v daném městě již něco znamenají. Dostaneme se do metalové euforie, ze které se jentak nevyspíme. Do euforie, která nebude provázet jen jeden další den po této akci, ale bude nám znít v uších ještě minimálně týden.

A kdo, že se o tu euforii postará??

Letošním hlavním aktérem budou progresivně deathmetaloví THE BLACKSTONE CHRONICLES, jež mají na svědomí nedávno vydané EP s názvem Unspoken Regrets. Tito pánové svými kytarovými riffy a tvrdým growlem nenechají naší metalovou krev ani na chvíli zpomalit v oběhu. TBC měli tu čest zahrát si s takovými velikány, jako jsou američtí The Black Dahlia Murder nebo britští Bring Me The Horizon.

V tento večer se stane veliká událost, a sice křest EP s názvem Blinded thrash metalcoreové kapely REPULSE, která nyní průběžně nahrává a dává velký pozor, aby kvalita tohoto EP byla co nejlepší, protože bez kvalitního zvuku to přeci nejde!

Dovolili jsme si též pozvat každoročního pořadatele metalového festu Týnecký mazec, a sice deathovou bandu ELYSIUM. Necháme se tímto kvalitním deathem zprovodit ze světa. Jejich poslední deska Nine ways to leave vyšla také jako příloha metalového magazínu Pařát a její kvalita taktéž napovídá tomu, jak kvalitní jsou oni sami.

Představí se nám též další pořadatel jednoho kuriózního festivalu, a sice Winter Metal Attack, jakožto dvoudenní metalový festival v pražském klubu EXIT Chmelnice. Tato kapela 28.5.2011 pokřtila své EP s názvem Six ways of suffering. Je nám ctí představit pražskou thrashovou kapelu UNBORN.

Poslechneme si také kvalitní metalcore v podání kapely DISASTER, která se dala po roce a půl stagnace opět dohromady a nyní natáčí své EP. Tato metalcoreová kapela staví na vnadném dámském velice tvrdém vokálu, který do jejich metalcoreové hudby skvěle zapadá.

Další bandou, na kterou se můžete těšit jsou pražští „thrasheři“ MORHOLD. Mladí chlapci, kteří ví, kudy ten správný thrash proudí. Tento thrash si můžeme poslechnout na jejich singlu ...The end is closer than you think, které bylo pokřtěno v klubu XT3 dne 1.4.2011. Tito pánové se taktéž chystají pokřtít nové EP, kterému teď dávají veškeré úsilí.

Kdo přijde, nemůže ani na chvilku litovat, protože výběr kapel byl tou hlavní prioritou a je pravdou, že kapely, které zde vystoupí Vás nenechají ani na chvíli sedět.

!!! Máme pro Vás připraveno pár zajímavostí, na které se společně můžeme těšit !!!


Kdo by se chtěl dostat na tento minifest, nechť odpoví na soutěžní otázku na stránkách radia Gothic (http://dark.radiogothic.net/) a Rebel Radia Brod (http://radiobrod.cz/). Vyhlášeni budou 3. výherci, z čehož první výherce dostane dva volné vstupy. Další dva výherci dostanou po jednom volném vstupu na Graveyard Session vol.2.

Pro každého 5. platícího hosta je připravena kompilace Graveyard Session, ze které si můžete i nadále vychutnávat skvělou kvalitní hudbu, která bude v tento večer předvedena.

Další pecka!!! V průběhu večera bude vyhlášena soutěžní otázka, která se bude týkat kapely REPULSE. Kdo na ní bude znát odpověď, na baru může napsat na lístek své jméno a správnou odpověď. Ve 23:00 budou vylosováni tři vítězi, kteří si odnesou dlouho očekávané EP Blinded kapely REPULSE!

Můžeme se též těšit na speciální, velice lahodný Graveyard drink za „páďo“.
A pozor! Pivo se nebude čepovat za standartních 35,-Kč, ale můžeme si na tomto „rezatém potěšení“ pochutnat za pouhých 28,-Kč.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO