CHAPEAU ROUGE

MENU

30.9. MarpoMarpo přivítá fans po své zámořské tour 30.9 pražským koncertem!


Marpo je osobnost, která pouze při vyslovení jeho jména vyvolává velmi emotivní reakce, ale především jde o člověka, který to dotáhl nejen v rámci hip hopu víc než daleko. Marpo je osobnost mnoha tváří i mnoha zájmů a jak mnozí vědí, kromě rapu se věnuje thajskému boxu a nějaký ten pátek je bubeníkem jedné z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski. O Marpovi toho nebylo od vydání úspěšné desky Knockout moc slyšet, což se v posledních týdnech změnilo, protože Marpo se vydal 6. září jako první český MC s MC Wohnoutem a s dalšími fellaz na zámořské turné, kde objíždí 4 města: San Francisco, Miami, Key West a Homossasa, odkud kluci přivezou dokument o jejich zámořské tour a nejen to… 30.9. Marpo vystoupí s doprovodem živé kapely v  klubu Chapeau Rouge a přichystal si pro své fanoušky víc než nabitý program. V USA točí totiž Marpo společnou desku s MC Wohnoutem a ačkoliv se to možná mnohým nezdá, čas plyne jako voda a kluci společně makají na tomto albu po dlouhých osmi letech. Právě v Chapeau Rouge uslyšíte jejich nové tracky a v rámci promítaného dokumentu uvidíte, jakže natáčení desky probíhalo. Tím však výčet lákadel na tento koncert nekončí! V doprovodné kapele, která si Marpem v Praze zahraje, se objeví členové kapel Chinaski, Temperamento, Kryštof nebo Bůhví. Jako předskokani se před Marpem na stagi vystřídají Acmee z Inside crew, Jackpot, který zde představí svoje nové pecky a Logic se svým novým mixtapem. Za gramofony bude návštěvníky bavit DJ Shock O´. Důvodů, proč dorazit přivítat Marpa po jeho zámořské tour, je víc než dost a dalším důvodem může být i to jde, že jde o jediný plánovaný koncert v roce 2011. Odměnou vám bude nabitá show s živou kapelou, kam Marpo a Wohnout přivezou čerstvě natočené album i avízovaná projekce z jejich americké cesty.

Kapacita klubu je omezena, vstupenky se prodávají víc než rychle, tudíž příliš dlouho neváhejte a vyražte si svůj lístek koupit přímo do Chapeau Rouge nebo na jakékoliv místo v síti Ticketstream.cz, lístky jsou v předprodeji k mání za 130,-Kč a poplatky. Počkejme si tedy na poslední zářijový den, kdy uslyšíme, jaký materiál kluci ve státech natočili. Informace s kuloárů prozrazují, že můžeme čekat tvrdé kytarové podklady a inspiraci metalovou muzikou. Prozatím vám bude muset postačit pozvánka, kterou Marpo poslal přímo ze svého turné.

Videopozvánka zde:


Partnery akce jsou: Hip-Hop.cz, Bbarak.cz, HipHopstgae.cz, Phatbeatz.cz, Partyplanet.cz a alltv.czPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO