CHAPEAU ROUGE

MENU

21.7. Sheexy boat


Poslední info k letošnímu Sheexy Boat a následné afterparty v Chapeau rouge

djs:
BIODAN (Sheexy / Roxy Prague)
TAZZ (Sheexy / ProgressiveSession)
SLATER (Tribal Vision Records)
SCHWA (Beef Records)
ONDREJ K (Chi Chi)
ZISSOU (Chi Chi)

Čas letí jako voda a po dlouhých měsících čekání je to konečně tady. Zcela vyprodaný Sheexy Boat vyplouvá již tento čtvrtek, a tak vám přinášíme očekávané poslední informace ohledně vyplutí, slibovaného překvapení i následné afterparty.

Loď vyplouvá jako každý rok z náplavky u Palackého nábřeží a vyrazí na okružní trasu do Vraného a zpět. Nástup na palubu je v 18:30 a odjezd v 19:00. Loď končí svou trasu v 1:00 a přistaví na krátkou zastávku v 23:30 na stejném místě, odkud vyplouvá.

Kromě účasti Captain Morgana a jeho posádky bude celá plavba zpestřena živým doprovodem na saxofon od Filipa Markese (http://www.myspace.com/yannickmarkesproject) a na bonga od Rafaela, jechž jste mohli slyšet již na Sheexy Boat warm-up v Roxy na Free Mondays.
V souvislosti s letošní Sheexy Boat probíhala I djská soutěž o hraní na Sheexy Boat afterpárty, která proběhne v klubu Chapeau Rouge. Díky všem djs za zaslané mixy. Těší nás, že se na české scéně stale dají najít nové objevy se skvelým hudebním citem. Vítězem se nakonec stává djská dvojice 2TAKT (http://www.facebook.com/Dvojtakt) se svým mixem „Against The Wall“, který si můžete poslechnout níže. Na Sheexy Boat afterpárty dále zahrají djs z parníku Sheexy Boat. Afterpárty začíná vystoupením 2TAKT na horním baru Chapeau Rouge od 22:00 do 1:00, poté se přesune do spodního Club stage, kde bude po skončení vystoupení kanadského DJského projektu Autoerotique pokračovat až do ranních hodin.

Ti, na které nevyzbyly lístky, mohou zkusit štěstí na místě před odplutím. Stává se, že se někdo nedostaví, a pak je možné nastoupit na jeho místo pro doplnění maximální snesitelné kapacity :)


Against The Wall by 2TAKT
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO