CHAPEAU ROUGE

MENU

21.7. Clash


Přijďte si pro úder Dim Makem.
AUTOÉROTIQUE míří do Chapeau Rouge!


Svou pražskou premiéru si přijede odbýt AUTOÉROTIQUE, jedna z opor světoznámého kalifornského labelu Dim Mak. Autoérotique v Chapeau uvede asi nejnadějnější český mladý producent MR. MOUSTACHE. A pojistky vyhodí rezidentní THE FAKES. Přišel čas na letní CLASH!, tentokrát ve čtvrtek 21. července. Proto taky začínáme zostra hned po setmění!

AUTOÉROTIQUE, taneční nářez z Toronta. Město, odkud je Deadmau5 nebo MSTRKRFT. Keith Robertson a David Henderson se potkali ve škole. „Vyrostli jsme spolu, byli jsme ve stejné třídě nejšílenější školy v Torontu.“ Takže si takhle jednou zapálili jointa a ohulili první desku Groove Armady a taneční hudba se stala jejich druhou mámou. Ve městě se ještě pod přezdívkou VND/LSM proslavili remixem Rihanny, který si vybral do mixtapu Diplo, a tak kluky objevil svět. Mezitím normálně pracovali, a to jako producenti pro EMI. Byli tak u posledních výdechů dinosaurů hudebního průmyslu. Fascinující pohled na chvíli umlčel jejich spolupráci, ovšem ne na dlouho. Už v roce 2009 podepisují s Dim Mak Records a vydávají první singl Gladiator. Ostré melodie říznuté barbarským rytmem vzápětí zremixoval Steve Aoki anbeo DJ AM. Autoérotique brzy přišli s ještě větší peckou Bubonic, kterou si podali třeba Mustard Pimp. Letos v únoru pak vydali EP The Freak, na němž se skrývá velkolepá hymna Turn Up The Volume.
http://autoerotique.net/


MR. MOUSTACHE, bratr v kníru. Jeho tvorbu ovlivňuje hravá francouzská scéna, pro tamní label Freedom Record taky složil hitové EP Female. „Byl sem v šoku, jak moc se moje trapný samply líběj a doufám, že až letos já a mý unknown přátelé vybalíme materiál, budeme mít prostor i tady u nás dát o sobě víc vědět. Měli jsme ho na CLASHI! už začátkem roku, takže po půl roce je nejvyšší čas podívat se, kam se posunul.
http://store.freedomrecord.fr/
http://soundcloud.com/mr_moustache


THE FAKES. Rezidentní THE FAKES se potom postarají o to, abyste domů šli až po rozednění. Jejich mixtape s názvem Nikki Louda And The Ghost Of Hoky Koky si můžete poslechnout a stáhnout zde:
http://soundcloud.com/kokes69/the-fakes-nikki-louda-and-the

CLASH! v Chapeau Rouge nezvykle ve čtvrtek 21. července a začíná se zostra už ve 21 hodin. Vzhledem k tomu, že jde o všední den, vystoupí AUTOÉROTIQUE už ve 23.00
Vstup: 100,- Kč.

To je CLASH! Pojistky budou lítat!
 
 
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO