CHAPEAU ROUGE

MENU

30.7. Boogie


Chapeau Rouge ve spolupráci s Nightphunk recordings uvádí 30. června další pokračování klubové noci Boogie.


Je to již 2 roky, co v Chapeau vystoupila legenda housové scény Eddie Richards, a to na více než vydařeném večírku. Jsme proto velmi rádi, že Eddieho můžeme v Praze znovu přivítat.
Eddie Richards patří mezi nejdéle hrající house a techno djs nejen ve Velké Británii, ale i po celém světě. Jeho cd mix pro londýnský klub Fabric patří podle kritiků z renomovaných hudebních magazínů jako např. Mixmag, iDJ nebo Muzik mezi nejlepší mixy této řady.
Hrál na dnes již legendárních nocích Sunrise, Energy, Helter Skleter, ale také v legendarním klubu Hacienda. Na konci osmdesátých let měl také měl společnou residentní noc s frontmany kapely The Shamen (Richard West Aka Mr.C). Tato noc patřila mezi nejlepší acid house party na britských ostrovech.
Jeho projekt Acidman vyšel v roce 1988 a byl umístěn v britské top 20. Tento singl zremixovali např. slavní Orbital, The Shamen nebo Ralphi Rosario. Eddie je také rezidentem londýnského klubu Fabric, kde má svou noc Wiggle společně s Nathan Colesem a Terry Franicsem. On sám je majitelem labelu Storm, Lunar Tunnes a Dy-Na-Mix. Není divu, že je často nazýván “britský kmotr techna a housu”.

Dámy a pánové, v sobotu 30 června se máte možnost setkat s touto legendou osobně v Chapeau Rouge. Můžete se těšit na opravdu kvalitní hudební zažitek od legendy britského acid housu, to si prostě nesmíte nechat ujít.
Na party Boogie dale vystoupí residenti Lucas Hulan z Nightphunk Recordings a olejový magnát DJ Malkao. Jako speciální support dj vystoupí australský emigrant Schwa z Beef records. Tak neváhejte a doražte na mejdlo měsíce do Chapeau Rouge.

Začínáme ve 21 hodin. Vstup je pouhých 50CZK/2EUR.
C'mon Baby...Let's dance:)

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO