CHAPEAU ROUGE

MENU

Galerie Fenester slaví 1 rok


Že výlohy klubu Chapeau rouge jsou jedinečné samy o sobě, o tom se snad nedá pochybovat. Určitě jste si pak všimli, že jedna z výloh je trochu jiná, než ty ostatní. Letos 17.6. to byl totiž přesně rok, co se v ní usídlila Galerie Fenester, jediná "window gallery" v Praze se stálým kurátorem.

Fenester neboli výloha pro současné umění je specifický v tom, že umělcům dává možnost pojmout výlohu vlastním způsobem, instalace je zcela na jejich uvážení. A právě to vedlo již k mnoha zajímavým a zamyšleníhodným instalacím - kolik podob již výloha měla můžete zhlédnout z fotek níže.

Pro ty z Vás, kteří ještě o Fenesteru neslyšeli, jsou tu naše stránky www.fenester.cz, kde najdete veškeré info o výstavách, umělcích, rozhovory a kompletní foto a videogalerie. Podpořit nás můžete také na Facebooku. A samozřejmě jste zváni na další vernisáže, které probíhají každý třetí čtvrtek v měsíci. O tom, že na nich není vůbec  žádná nuda, se můžete přesvědčit např. z reportáže z lednové vernisáže na artycok.tv.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO