CHAPEAU ROUGE

MENU

23.6. Klubová noc United Islands

Rok se s rokem sešel a klubu Chapeau rouge (stejně jako celé Praze) bude kralovat festival United Islands.

Začne už tento čtvrtek 23.6. klubovou nocí a vstup na ni je, jak je dobrým zvykem, zdarma. Tak neváhejte a doražte do Chapeau, čeká Vás nabitý program, v jehož rámci se představí:


The Linings (CZ)

Tohle electro-punkové trio z Benešova má za sebou více, než by se mohlo zdát. Pánové, kteří si říkají Martin Van Der Fullen, Wlado The Emperor a Thomas The Mustache se jako The Linings dali dohromady v roce 2009 a od té doby, jak sami říkají „míchali zvuk kytar se syntetickými zvuky a orchestrálními vložkami a všechno stavěli na takzvaném DIY, tedy Do It Yourself“. Nutno říci, že se jim to dařilo. Hned na svůj první oficiální koncert v dubnu 2010 si nepozvali nikoho menšího než ďábelské djské duo Bounce!Bounce!, tedy Kaye a Tvzexe z tuzemských Sunshine. Celý rok pilně koncertovali a prezentovali svoje debutové EP „This Computer Is Too Slow To Play This Song“. Za tu krátkou chvilku stihli ještě vyhrát druhé místo v soutěži kapel Startér Live a první místo v Popocafepetl Band Battle. V únoru 2011 vydávají své druhé EP s výmluvným názvem „Will You Dance With Me?“ a opět spolupracují se Sunshine, tentokráte jako předkapela na křtech jejich aktuální desky. Je jisté, že tahle mladičká kapela toho má ještě hodně před sebou! Tak co říkáte, zatancujete si s nimi?

http://bandzone.cz/thelinings
http://www.myspace.com/thelinings


Caffeine (CZ)

Kapela Caffeine vznikla v roce 2007, avšak její členové nejsou na české hudební scéně žádnými nováčky. Mnozí si možná budou pamatovat její členy z pražské hc/metalové skupiny Worm, která zanikla v roce 2004 a ze které se Caffeine rekrutovali. U stylu hudby už zůstali – můžete od nich slyšet syrovou směsici hardcoru, grunge a rocku. V letech 2009-2010 Caffeine procházeli těžkým obdobím plným personálních změn, odchodů a návratů, aby se letos vrátili v plné síle! Připravují pro své fanoušky totiž nové EP...

http://caffeine.cz/
http://bandzone.cz/caffeine
 

Flash the Readies (CZ)

Že indie rock zpívaný českou kapelou v angličtině nutně nemusí tahat za uši dokazuje právě tahle skupina. Tato trojice z Olomouce si ve srovnání se zahraničními kapelami v ničem nezadá! Flash The Readies vznikli v roce 2006 a mají za sebou už 2 EP – Demo 2007 a Circles (z roku 2008). V roce 2009 vyšlo jejich debutové album s názvem Kyska, které bylo přijato více než vřele, za vše může mluvit recenze ze serveru musicserver.cz – „Když se řekne, že něco zní moc česky, většinou je to myšleno jako nadávka. Díky kapelám jako Flash The Readies a jim podobným, bychom se ale tohoto klišé mohli snad konečně zbavit“. Po pilném koncertování po celé republice se v roce 2010 obměnili téměř všichni členové kapely a výsledkem bylo koncepční album „Desert Station“, které se stále snaží nenechat se strhnout mainstreamovým proudem českých vod. Přijďte se přesvědčit sami!

http://www.flashthereadies.com/
http://bandzone.cz/flashthereadies

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO