CHAPEAU ROUGE

MENU

20.6. Freestyle Mondays


Freestyle Mondays s Notes From Prague už v pondělí!

Už se stalo téměř pravidlem, že každé třetí pondělí v měsíci probíhá v pražském klubu Chapeau Rouge mejdan s jedinečnou atmosférou Freestyle Mondays. Jinak tomu nebude ani toto pondělí 20. června a tentokrát se můžete těšit na pražskou partu Notes From Prague, která na české scéně působí už od roku 2000. Od té doby sice kapela prošla několika personálními obměnami, ale stále reprezentuje čistý rap a skvělou flow v podání frontmana Antwiho s doprovodem skvělých muzikantů a s podmanivým vokálem sličné Tamary. Notes From Prague mají na svém kontě několik videoklipů, dvě desky z nichž jim tu druhou části produkoval DJ Wich, hostovačky, v rámci nichž si s NFP zarapoval třeba LA4 či Dr.Kary a v současnosti dolaďují poslední dodělávky na nové desce, která by měla spatřit světlo světa někdy po letních prázdninách. A právě na zbrusu nové pecky se můžete těšit v rámci jejich show na červnovém Freestyle Mondays! Doprovod Notes From Prague si užijí 20. 6. i všichni přítomní MCs, pro které především je na Freestyle Mondays připraven mikrofon a jejichž počet se každý měsíc zvyšuje. Není totiž jiného podobného mejdanu, kde byste měli možnost zajamovat si s doprovodem živé kapely a kde byste mohli poslat svoje rýmy například do muziky od prince nebo Red Hot Chilli Peppers či The Roots.
Celým večerem bude jako vždy provádět MC Metoděj s vokalistkami Flowe a Tamarou (Notes From Prague), s trubkou dorazí Dave z Basta Fidel, a pokud bude mít kapela zrovna oddychový čas, jam bude pokračovat za doprovodu DJs. Za gramofony se v pondělí vystřídají: DJ Negative (Notes From Prague), DJ Pret a speciální host a člen momentálně nejúspěšnější hip hopové kapely u nás Prago Union-DJ Maro. Tudíž byste měli v pondělí na Freestyle Mondays vyrazit, protože tahle akce si získala od svého startu v říjnu 2010 mnoho příznivců a baví striktní hip hopery stejně jako návštěvníky, kteří tomuhle odvětví příliš neholdují… A pokud nejste z Prahy nebo musíte tvrdnout třeba v práci, můžete si Freestyle Mondays naladit živě na Rádiu HipHopStage.cz,stačí ve 21:00 kliknout na:https://www.facebook.com/HipHopStage.cz?sk=app_7146470109.

Krátce po půlnoci po skončení jamu můžete protancovat svoje kecky za doprovodu DJs a pokud jste ještě na Freestyle Mondays nezavítali, věřte, že byste to určitě měli napravit. Tak jako každý měsíc zvou Sestry v triku a Chapeau Rouge všechny Mcs, beatboxery, zpěváky a příznivce dobré zábavy od 20:00 do jednoho z nejstarších pražských klubů. Do devíti zaplatíte na vstupu pouhých 30,- Kč a po deváté krásných 50,-Kč. Stačí si vzít jen svoje rýmy a dobrou náladu a budeme se těšit v pondělí 20. června v Chapeau Rouge!

Partneři: HipHopStage.cz, Bbarak.czPhatbeatz.cz, Ultim8shop.cz, Beatlife.cz, Partyplanet.cz, Alltv.cz, Reprostudio.cz, Blinkr.eu, Prague.tvPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO