CHAPEAU ROUGE

MENU

23.5. Freestyle Mondays


Freestyle Mondays, tentokrát s mnoha hosty i návštěvou z USA!

Měsíc se s měsícem sešel a po dubnovém Freestyle Mondays, kde vystoupili legendární De Zrechts, pro vás jediný pravidelný open mic jam s živou kapelou nachystal pořádnou porci hostů.
V pondělí 23. května se kromě rapování a jamování bude v Chapeau Rouge také slavit, protože narozeniny mají speakr MC Metoděj a vokalistka Flowe. Seznam hostů je pořádně našláplý. Vystoupí zde Tesla crew, Flowe&Beatsolčy, Ostravsko-Bohumínští Hosté Odjinud a vzácnou návštěvou bude Loki Da Trixta z New Yorského Brooklynu.

Samozřejmě opět zveme všechny MCs, beatboxery,zpěváky i tanečníky, protože mejdan je určen především jim. Mikrofon bude opět k dispozici všem příchozím a hrát jim k tomu bude Buran Buran live band, který se bude střídat Djskou trojkou: Dj Watra, DJ Pret a DJ Back. Všechny MCs bude společně s neúnavným MC Metodějem večerem provázet dvojice vokalistů Flowe a Martin Kräussl a pokud nejste z Prahy, můžete si opět naladit přímý přenos tohoto ojedinělého mejdanu na Rádiu HipHopStage.cz.

Stačí pouze kliknout na odkaz: http://www.facebook.com/HipHopStage.cz?sk=app_7146470109 a můžete poslouchat, co že se tentokrát na Freestyle Mondays odehrává,a´t už nacházíte v jakémkoliv koutu světa. Po skončení open mic jamu pokračuje párty až do rána, takže se určitě nebude na Freestyle Mondays nudit ani v květnu. Začíná se v 20:00, do 21. hodiny je vstup za symbolických 30,-Kč a po deváté stojí vstup 50,-Kč.

Partneři akce: HipHopstage.cz, Bbarak.cz, Hip-Hop.cz, Alltv.cz,Phatbeatz.cz,Blinkr.eu, Reprostudio

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO