CHAPEAU ROUGE

MENU

19.5. Real Rap Riders vol. 1Rádio HipHopStage za podpory Scandalo Tequily pro všechny fanoušky hip hopové kultury připravuje pořádnej mejdan Real Rap Riders vol. 1.

Série akcí Real Rap Riders startuje prvním dílem 19. května v klubu Chapeau Rouge a k této příležitosti jsme pro vás připravili velice rozmanitý program. Live uslyšíte Gambrz Reprs, IronKap & Grimy, Aler & Jackpot a Creative Majority. Kromě čtyř live koncertů se za gramofonama vystřidají DJs Maro, Beny, Máchal, Cheef, Nobody, Oski a Black Fool. Párty bude probíhat v obou patrech klubu a v rámci projekce bude k vidění také křest videoklipu IronKapa z alba Nemesis.

Vše doplní freestyle exhibice, o kterou se postará Dezert s MC Sweetem feat. fellaz a chybět nebude ani beatbox exhibice. A aby o zábavu bylo postaráno čekají na vás u baru skvělé ceny panáků Scandalo Tequily, takže za 55 kč dostanete pořádnou porci! Po klubu se navíc budou pohybovat svůdné tequila hostesky, které hned u vstupu nabídnou welcome drink!

Zdarma tak můžete ochutnat drink, který se stal výhercem festivalu tequil v USA a také dvakrát bodoval na prvních dvou pozicích festivalu lihovin z agáve v mexickém Cancúnu. Tequila poteče na Real Rap Riders proudem! Real Rap Riders navazuje na poslední akci pod hlavičkou rádia HipHopStage, která se uskutečnila před dvěmi roky v klubu Lávka.

Takže na závěr krátké shrnutí. Čtyři live koncerty, beatbox, freestyle, šest djs, welcome drinky, projekce, křest videoklipu, hostesky a spoustu dalších vychytávek na Real Rap Riders by HipHopStage 19. května v klubu Chapeau Rouge. Vstup pouhých 70 kč!!!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO