CHAPEAU ROUGE

MENU

28.4. První jarní ConfluxVe čtvrtek 28.4. se těšte na další vydání Confluxu, tentokrát v dance klubu. Čtvrteční Conflux se ponese celý v rytmu drum and bassu za doprovodu mcs Paparastyho a Katrin, dvorního trumpetisty Chrise Verna (Freaky Art) a dvou hostů.

Prvním z nich je mladý, pražský a talentovaný dj Drumax z Heartbeat crew, spolupořadatel párty Underground Invasion a rezident Café Technika Národní technické knihovny. K hraní se dostává již v roce 2006, ale první párty přichází až v roce 2008. Od té doby jeho djská kariéra nabrala na vzestupu. V současnosti může slyšet Drumaxe nejen v pražských klubech, ale i po celé České Republice. Ve svých setech se prezentuje výbornou selekcí a citem pro harmonii. V Chapeau Rouge ho uslyšíte v b2b deepovém setu s domácím Neighbourem.

Druhým hostem, vlastně tedy hosty, jsou One Way z Polska. Jak již první věta napovídá, jedná se o dvoučlenný projekt za kterým stojí za ním půvabná DJane Sensimilia a ještě půvabnější DJ Doc.da.name:), kteří jedním směrem kráčí už několik let a to nejen za párem gramofonů, ale i ve společném manželském životě!
Eliza a Vojta jsou dva nespoutané živly, ze kterých během hraní srší obrovská dávka energie a jen gramce a desky jim k jejímu uvolnění zdaleka nestačí. Ruce a nohy lítají neustále vzduchem, s úsměvem od ucha k uchu udržují kontakt se svým publikem a rádi se vám vždycky podepíšou na pupík:) Možná by si až jeden řekl, že by to mohlo být na škodu hudební stránce věci. U této dvojice to však je právě naopak. Vojta hraje už od roku 1999, Eliza od roku 2005. Oba dva jsou tedy velmi zkušenými djs, kteří dobře znají své role a perfektně se doplňují. Výsledkem jsou pak mixy, které nechávají jen stěží někoho v klidu sedět! Oba dva byli ovlivněni především temnější stranou drum&bassu a pořádná hutná basa je pro ně grunt. Kromě klasických tech-stepových pecek se v jejich setech objevují i dřívější vlivy oldschool junglu a ragga vibez, což je činí velmi zábavnými.

Takže závěrečné shrnutí. Čtvrtek 28.4. Chapeau Rouge – dance klub, vstup zadarmo a začátek 21:30.

Tak koukejte dorazit, protože tenhle Conflux bude pecka!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO