CHAPEAU ROUGE

MENU

7.4. Amnesty International - Dance Off Benefice


7.4. se v Chapeau rouge uskuteční benefiční akce na podporu dobrovolnické skupiny Amnesty International – jedné z nejaktivnějších dobrovolnických skupin zabývajících se iniciativami na obranu lidských práv po celém světě. Podpořte je také a přijďte se podívat a zúčastnit se!

Program bude bohatý, uvidíte a uslyšíte živá vystoupení hned tří ska a reggae kapel - Mr. Cocoman and the Solid Vibez (reggae), Uraggan Andrew and Reggae Orthodox (roots reggae) a Moury z Roury (ska).

Součástí akce je také neoficiální taneční soutěž, ve které můžete předvést svůj neopakovatelný taneční um, vyzvat kámoše k souboji a odnést si domů trofej.
Tři různé soutěže ve stylu “BATTLE” (klasický duel v kruhu),  SYNCHRONIZACE
(dvojice, trojice a skupiny), KOSTÝMY (kdo bude mít nejhustší ohoz?). O vítězi pak rozhodne publikum a jsou otevřené všem stylům a účastníkům.

O DJský pult bude také postaráno, na Dance Off Stage budou hrát Reverend Dick DJ‘s, exkluzivně si vychutnáte i OHM SQUARE dj set by JAN2 GROVE nebo DJe Yannicka, kterého bude na saxofon doprovázet Filip Markes. Bar pak ovládnou DJs Strýček Míša & Jana Kománková (Radio 1).

Veškerý výtěžek z koncertu je určen k hrazení provozních nákladů dobrovolnické skupiny Amnesty International,  kapely, DJs, klub i organizátoři se vzdávají svých honorářů v její prospěch.
Skupiny začnou hrát v 19 hodin, Dance-off začne v 11.  A nezapomeňte! Pokud neumíte tancovat, tím lépe! ☺

Dveře se otevírají v 19:00, vstup je pak 70 Kč (pro studenty), generální 100 Kč

 
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO