CHAPEAU ROUGE

MENU

25.3. Clash!


SAWGOOD a jeho francouzská revoluce v Chapeau Rouge!


KDY: 25. březen 2011 od 21.00 hodin

Jaro se blíží, jaro je tu. Na mejdanu CLASH! v Chapeau to oslavíme tvrdě. Přijede eklektický kouzelník z Lyonu SAWGOOD, za kterého dá ruku do ohně Steve Aoki a The Bloody Beetroots. Ještě před Sawgoodem budeme mít čest uvítat českou elektro senzaci ATTITUDES!, která vystoupí živě. A nemine nás ani nářez od THE FAKES. Pojistky budou lítat.

Zabiják SAWGOOD se na scéně objevil přesně před dvěma lety. Svým špinavým zvukem hned na úvod zabil Kissy Sell Out Show na BBC Radio 1. Loni už mu vyšel oficiální remix francouzských legend The Toxic Avenger a hiphopera Orelsana.
SAWGOOD je jinak Clement Mulot z Lyonu, dítě myspace generace. Začal bubnovat ve třinácti, o čtyři roky později roztočil svoje první mixy. Neštítil se dubu ani reggae a převychovával ho do tvrdého elektra. Jenže pak se věci změnily. „Moje generace objevila nové, jiné elektro. Vykašlal jsem se na drum’n‘bass a vrhnul jsem se na to, jak jsme to cítil sám.“
Za chvíli si ho už pozval do rádia Kissy Sell Out a obdivně prohlásil, že ten kluk má budoucnost, „hodně mi připomíná Proxyho.“ SAWGOOD se rozjel do světa, předchází si ho Bloody Beetroots, Steve Aoki, Mustard Pimp, Gigi Barocco nebo Mustard Pimp a Blatta & Inesha, které jste mohli na CLASHI vidět nedávno.

Největší pecky: Blowin Up feat. Loc-E & AGAG (Sawgood, Gigi Barocco), remix N’Importe Comment feat. Orelsan (The Toxic Avenger)
Vydává na labelech Crux, Woot a Kiez.
http://www.myspace.com/sawgood

„Máme rádi tvrdost. Může to být pomalé, ale ať je to tvrdé,
“ říká Marian Daniel z ATTITUDES! a naznačuje, co od téhle elektro dvojice ze Semil můžete čekat. ATTITUDES! milují hororu Halloween a seriál Knight Rider, baví je nu-disco, electro a italo synthpop.
Na přelomu roku o sobě dali vědět vynikající skladbou Tonight, na níž spolupracovali s nadanou maďarskou zpěvačkou Audrey Rapburn.
Na CLASHI předvedou live set, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.
http://www.myspace.com/attitudesband

Rezidentní THE FAKES minule na CLASHI vyhodili pojistky hned dvakrát, to je jednou víc, než Mustard Pimp. Tentokrát to můžete počítat sami. The Fakes prostě rádi hrají hodně nahlas. Až do rána. Jejich nejnovější mixtape s názvem Kocour Pikeš přichází si můžete poslechnout a stáhnout zde:
http://soundcloud.com/kokes69/the-fakes-the-january-mxtp-kocour-pike-p-ich-z

http://www.myspace.com/fakesclash
http://soundcloud.com/the-fakes-1CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 25. března začíná ve 21 hodin.
Vstupenky na místě 90,-.
Friend-list pro všechny, kdo potvrdí účast přes Facebook (25.3. do 19:00): 60,-

Facebook:
http://www.facebook.com/event.php?eid=199723406722559

Další akce CLASH! se uskuteční 22.4. a do Chapeau Rouge žhavá dvojka Email Checkerr + Flikkerr čili DOUBLE-ADAPTER z Jo'burgu, vidí se tak, že „Britney kouří Justice na hajzlu.“ No tak na to jsme zvědaví. A potom? 27.5. přijede HAEZER, full on massacre z Kapského města. To je CLASH! Pojistky budou lítat!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO