CHAPEAU ROUGE

MENU

JORDAN (fr) + RAHIM (us) + ASSEMBLAGE v Chateau

28. listopadu 2007, Chateau Rouge + Indierock.cz Night presents
JORDAN (F) + RAHIM (US) + THE ASSEMBLAGE (US/CZ)
Ve středu 28. listopadu od 20h proběhne v klubu Chateau Rouge (Jakubská 2, Praha 1) další ze série koncertů Indierock.cz Night. Tentokrát se představí trojice kapel JORDAN (F), RAHIM (US) a THE ASSEMBLAGE (US/CZ)
Trojice JORDAN z Francie, hrající v trochu netradiční sestavě klávesy- kytara –bicí, označuje svůj hudební styl jako „lo-fi dancing rock´n´roll“. Přestože na hudební scéně nepůsobí příliš dlouho, má za sebou řadu koncertů po celé Evropě i v USA - včetně předskakování takovým kapelám jako Chikinki, The Walkmen nebo These Arms Are Snakes. Letos na podzim začali JORDAN nahrávat ve studiu Tiny Telephone v San Franciscu své debutové album, které by mělo vyjít počátkem příštího roku.
(more info www.jordanisaband.org)
Indierocková parta RAHIM ze státu New York (nikoli New York City, jak sama kapela zdůrazňuje) funguje už zhruba 4 roky. Ačkoli RAHIM pocházejí ze Států, jejich sound má daleko blíž k britským alternativním kytarovkám. To potvrzuje už jejich první EP „Jungles“ z roku 2005 a zejména debutové album „Ideal Lives“, které vyšlo o rok později a sklidilo mj. velký úspěch u kritiky (New York Magazine, Spin, Indieworkshop ad.). Desku propagovala kapela i na velkém množství koncertů v Americe a Evropě. Zatím posledním studiovým počinem je pak singl „The Same“ z letošního listopadu.
(more info www.rahimrahim.org)
Česko-americký projekt THE ASSEMBLAGES je jakýmsi „vedlejším“ projektem členů indie/folkrockové kapely Arms And The Boy. Svůj žánr charakterizuje jako mix indie a ambientní elektroniky. Na rozdíl od Arms And The Boy se jedná o ryze instrumentální muziku.
(more info www.myspace.com/theassemblage)
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO