CHAPEAU ROUGE

MENU

25.2. MIDI LIDI na CLASH! + Live ConcertPrvní pražský koncert A Banquet v roce 2011 proběhne v jejich domácím klubu Chapeau Rouge! Připravte se navyšperkovaný playlist s novými písněmi, upgradeovaný zvuk a novou image! Bude to P.A.R.T.Y.! Společně s A Banquet vystoupí šumperská kapela Dead Pope´s Company se svým vysokooktanovým punk-garage-retro-rocknrollem a slovenští Teskohippies, kteří z Pieštan přivezou energický indie-rocknroll a svou novou desku Trying to make U stay! Nenechte si ujít!
Začátek už v 19:30

A jelikož je páteční noc i CLASHová, máme pro vás překvapení - MIDI LIDI


Hlavním hostem únorového mejdanu CLASH! budou elektroničtí vizionáři MIDI LIDI. Autoři desek Čekání na robota a Hastrmans, Tatrmans & Bubáks a tvůrci vynikajících filmových soundtracků se představí ve speciálním energickém DJ setu.
CLASH! zároveň pokračuje v objevování mladých českých talentů, a tak budeme mít tu čest uvítat dvojku ODD JOB při jejich pražské? Premiéře. Nebudou chybět ani rezidentní THE FAKES.

MIDI LIDI
vznikli v roce 2006 jako tříčlenný elektronický projekt kolem filmaře Petra Marka (ex Muzikant Králíček, Dekadentní divadlo Beruška, Kakaduo, Dr. Kombajn zábavy atd.), herce a hudebníka Prokopa Holoubka (ex Triglav, Lynx-Lynx, Dekadentní divadlo Beruška, Dr. Kombajn zábavy) a šperkařky Markéty Lisé. Vznikl na základech emo/elektrogothic kapely Krásný stěhovák Gerard a Sexuální nábytek, jehož jsou všichni tři členy.
Debutovou desku Čekání na robota vydali MIDI LIDI v roce 2007, o dva roky později vyšel temnější následovník Hastrmans, Tatrmans & Bubáks.
V Chapeau Rouge se představí v ojedinělém DJ setu, který bude stejně energický, jako jejich živá vystoupení.
http://www.midilidi.cz/

ODD JOB, to je Vašek CheZnekK Čásenský a Milan Audigy Znamenáček. V jejich elektru najdete synthy ve všech možných podobách a hutný beat jako základ. ODD JOB miluje béčkové filmy a seriály ze sedmdesátých let, nebo filmy z let devadesátých. Minulý rok jim vyšlo debutové EP The Time na labelu Ventuno. Dále vyhráli první cenu se svým remixem pro Angličany Bimbo Jones. ODD JOB boduje i za oceánem. Jejich poslední release má název Turn It To Gold a vyšel na labelu Tasty Bytes v kanadském Montrealu.
http://soundcloud.com/oddjobofficial
http://store.freedomrecord.fr/

Rezidentní dvojice The Fakes vás pak udrží na nohou až do rána. Jejich nejnovější mixtape s názvem Kocour Pikeš přichází si můžete poslechnout a stáhnout zde:
http://soundcloud.com/kokes69/the-fakes-the-january-mxtp-kocour-pike-p-ich-z
http://www.myspace.com/fakesclash
http://soundcloud.com/the-fakes-1

Atmosféru únorového mejdanu CLASH! prokreslí speciální vjingová instalace od nadaného mistra projekcí Somy.

CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 25. února začíná ve 22 hodin.
Vstupenky na místě 100,-

Další akce CLASH! se uskuteční 25.3. a v Chapeau Rouge budeme mít čest přivítat francouzského producenta jménem SAWGOOD, mezi dalšími potvrzenými hosty je i jihoafrický objev roku HAEZER.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO