CHAPEAU ROUGE

MENU

14.1. Lucky Fish, indie rock z NěmeckaMnichovští indie rockeři Lucky Fish poprvé vystoupí v Česku

Do Prahy přijede nezávislá kapela Lucky Fish z Německa. Koncert čtveřice, hrající nefalšovaný indie rock, proběhne v pátek 14. ledna 2011 od 19.30 v klubu Chapeau Rouge.

Lucky Fish představují nezávislou scénu v pravém slova smyslu. Společně s dalšími kapelami bydlí v pronajatém domě v Mnichově, kde sídlí jejich label Flowerstreet Records. Pod touto vlastní značkou vydali EP Empty Dishes a debutové album Away From The Cliffs, v němž se mísí vlivy kapel Beatles, Oasis nebo Franz Ferdinand. Nejnovější EP A Frog On The Highway vyšlo letos v prosinci.

Do Česka se Lucky Fish dostali na doporučení Alberta Černého z úspěšné domácí kapely Charlie Straight. „Když jsme byli s Charlie Straight v Německu, narazil jsem na Lucky Fish a hodně mě překvapili, hned mi připomněli Kooks,“ říká Albert Černý, zpěvák a frontman Charlie Straight. „Bude to koncert jako z Británie v 70. letech!“ dodává Černý.

Předkapelou na koncertě bude VEES, autentická divoká kytarovka z Českých Budějovic.

Vstupné v ceně 100 Kč bude v předprodeji od 3. ledna na baru v klubu Chapeau Rouge. Koncert proběhne v rámci Noci Rádia 1.

VEES - Johny Moon single 2011 / fan video by TOX from VEES on Vimeo.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO