CHAPEAU ROUGE

MENU

15.12. A Banquet a The Feud (uk)A BANQUET & THE FEUD NA 2 SPOLEČNÝCH KONCERTECH V ČR


Největší objevy nezávislé rockové scény – A BANQUET (Praha) a THE FEUD (Manchester, UK) spojí své síly na dvou společných koncertech v ČR. Nenechte si je ujít 14. prosince v Olomouci (S-klub) a 15. prosince v Praze (Chapeau Rouge).

O A BANQUET se začíná na české indie scéně stále více mluvit díky jejich energií nabitým koncertům, nekompromisní image a propracovaným songům. 24. listopadu v pražském Lucerna Music Baru pokřtili své debutové EP Kiss the Night!, které produkoval Boris Carloff (Sunshine, Kryštof,...). Během třičtvrtě roku odehráli na 50 koncertů ve většině českých a moravských měst a během své podzimní tour „Futu-roll comes to ruin your city!“ zahráli i na Slovensku. A Banquet pojmenovali vlastní hudební styl – FUTU-ROLL - ten pro ně představuje mix 60., 70. a raných 80. let s indie, electro, nu-rave a dalšími nezávislými žánry.

THE FEUD se představili českému publiku na letošním ročníku festivalu Rock for People, kde si získali velkou řádku fanoušků. Během léta projeli několik festivalů napříč Evropou, vydali svépomocí debutové EP a nyní připravují materiál na první desku. Hudebně křižují mezi Soulwax, Rage against the Machine, Muse a spoustou dalších elektro-kytarových projektů.

Zkrátka, ať už se považujete za hledače nových hudebních talentů nebo prostě jen máte rádi mladou strhující muziku, nenechte si ujít A Banquet a The Feud!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO