CHAPEAU ROUGE

MENU

12.11. Sheexy HouseDjs Tazz&Biodan na pátečním Sheexy House v Chapeau Rouge

Tento pátek 12.11. se bude Chapeau Rouge opět otřásat v základech, neboť v něm bude nejen hudební rytmy určovat rezidentní dvojice djs TAZZ&BIODAN.

Sheexy House patří v Chapeau Rouge již čtvrtým rokem mezi zaběhlé večery. Kromě tradiční zábavy vám tento večer nabídne opět rozmanitý hudební výběr plný novinek i starších neohrabaných pecek z djského repertoáru pohybující se na pomezí progressive house, jak tu již bývá zvykem.

Abyste si mohli udělat lepší představu o tom, jaký zvuk můžete na akci slyšet, poslechněte si aktuální promo mixy obou rezidentů:

http://www.progressivesession.net/files/Dj-TAZZ-Believe.mp3
http://www.solstice-records.com/audio/Biodan-Believe.mp3

Nejednoho návštěvníka také potěší upravené prostory v Dance klubu, především rozšíření tanečního parketu a opět nové dekorace!
Takže přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Začínáme mimořádně až v 23:00 hodin a vstup je jako vždy zdarma.

Netřeba zapomínat, že klub Chapeau Rouge má tři patra, a tedy tři různorodá místa zábavy pod jednou střechou! Kromě djs TAZZ&BIODAN v Dance club floor bude na horním baru skotačit dj Liquid A a koncerty z Underground floor si můžete vychutnat dočasně v Dance Floor, kde tentokráte vystoupení kapely Toneless (indie pop) , Infants (sk) (christian-doom) a Hugo & Zoe (live electronics)Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO