CHAPEAU ROUGE

MENU

15.11. freestyle Monday Openmic


FREESTYLE MONDAYS

OJEDINĚLÁ HUDEBNÍ AKCE V PRAZE

18. 10. 2010 proběhl v klubu Chapeau Rouge premiérový jam raperů, beatboxerů a zpěváků za doprovodu živé kapely a DJe s hosty BeatBurger Bandem Illspokinnem(USA). Premiéra byla více než úspěšná a sklidila velmi kladné ohlasy, zveme vás tedyna druhé pkračování, které proběhne 15. 11. 2010, aby jste okusili jedinečnou atmosféru této unikátní akce.

Zveme všechny rapery, basníky i zpěváky. Nezáleží na pohlaví, rase ani stylu, tohle je freestyle. Za mikrofon se může postavit kdokoliv z vás, aby předvedl vlastní tvorbu nebo improvizaci a vyzkoušel si vystoupení s DJem nebo kapelou před publikem v klubu. Těšíme se na diváky, kteří se chtějí bavit, tančit a vytvořit tu správnou atmosféru nejen pro speciální hosty, ale i pro mladé talentované hudebníky. Hosty druhého freestylového večera budou:

MC GEY
MC, výtvarník a ojedinělý zjev na české hip hopové scéně

DJ GRUZO, DJ Shocholatechocho a živá kapela Buran Buran

Dalším Freestyle Mondays bude opět, podobně jako v New Yorku, vždy provázet MC- MC Metoděj a společně s ními zpěváci Barbora Lišková a Martin Kräussl. Na pódiu bude připravena živá kapela Buran Buran ve složení: Kryštus-bicí,basa-Tom,kytara-Štěp, housle a zpěv-Hortenzie, aby doprovázela ve spolupráci s Djs odvážné MCs, beatboxery nebo zpěváky, kteří se rozhodnout postavit za mikrofon. Důležité a ojedinělé je to, že mikrofon má možnost do rukou vzít kdokoliv z návštěvníků, ukázat tak své schopnosti a vyzkoušet si vystoupení s DJem i živou kapelou. Freestyle jam se bude střídat s vystoupením speciálních hostů a po jeho skončení bude večer pokračovat jako party za doprovodu DJe, takže se budou moci předvést i tanečníci. Akce je věnována nejen přiznivcům hiphopové kultury.

Akce s názvem Freestyle Mondays se koná v newyorském klubu Sin Sin již od roku 2002. Jedná se o legendární “open mic”, kam si umělci (MCs, beatboxeři, zpěváci/zpěvačky, instrumentalisté) mohou přijít zajamovat s živou kapelou, přičemž důraz je kladen na improvizaci.Stejný koncept mají i pražské večery s licencovaným jménem. V rámci druhého večera Freestyle Mondays se jako host představí MC Gey, který je důkazem toho, že se hip hop dá dělat s velkou dávkou vtipu, nadsázky a sebeironie a předvede vám část své energické show a určitě nebude chybět ani jeho nejznámější pecka Pejsek. Za zády mu sekundovat jeho parťák Gruzo a ti, kteří měli jejich show možnost vidět, vědí, že je opravdu na co se těšit! Druhým do DJského tandemu bude DJ Shocholatechocho, pražský DJ, který má bohaté zkušenosti s hraním pro freestyle MCs a stejně tak umí vytáhnout z kapsy svoje fláky a roztancovat publikum. Zkrátka, jestli jste premiéru nestihli, napravte to třetí listopadové pondělí a přijďte se pobavit na jam, který oslovuje nejen hip hopové fandy.

Druhé Freestyle Mondays tedy vypukne 15. Listopadu od 20 hodin, pro návštěvníky je vstup zdarma a klub Chapeau Rouge snížil cenu piva pro tento večer na 28,-Kč. Jste tedy srdečně zváni a doufáme, že si s námi užijete výjimečný zážitek.
Těší se na vás team Freestyle Mondays Praha a Chapeau team

vtriku@gmail.com
partneři akce: Chapeau Rouge Praha, Nemiroff vodka, HipHopStage.cz, Nemiroff vodka, Hip-hop.cz, Phatbeatz.cz, Blinkr.cz a Bbarak.cz
 
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO