CHAPEAU ROUGE

MENU

26.8. Poslední letní Bass Bross

Bass Bros se v létě ještě jednou vrátí na barovou stage do Chapeau Rouge. Na rozloučenou s létem se k obvyklé Bass Bros sestavě (Neighbour, Kolik, Blofeld, Papparasty a Katrin) přidá náš oblíbený Denius a po dlouhé době také trumpetista Kryštof!

Není nad to si poslechnout krásné, melodické liquid beaty s doprovodem živé trumpety a dvou talentovaných MCs, nemyslíte? Tak vyražte s bandou ve čtvrtek 26.8.2010 do Chapeau Rouge. Začne...me už v brzy, v 21:00 a party pojede až do pozdních hodin (podle odhadu, zhruba do 3:00).

----

Biografie hostů:
Denius
DJ a producent, podlehl kouzlu elektronické hudby zhruba v roce 1998. Krom několika tracků na českých kompilacích Back in my mind I, II a III a CD vydaných jako příloha časopisů XMAG, Bassline či Filter, se může pochlubit i účastí na cover CD kultovního anglického časopisu Knowledge. S trackem Girl with the glass zvítězil v roce 2006 v producentské soutěži „Na vinyl“ uspořádané v rámci party Vibrations. Tato atmosférická skladba poté vyšla na německém labelu Santorin. Krom toho vydal i několik skladeb na českém labelu VodkaRedbull. V říjnu roku 2007 měl tu čest se zúčastnit prestižní Redbull Music Academy Torontě. V jeho setech můžeme očekávat velkou pestrost ve výběru tracků a mnoho vlastních či zatím nevydaných tracků.
www.myspace.com/deniusmusic

Kryštof
Prvním z nich je mladý jazzový trumpetista z Prahy Kryštof Verner, který je především známý ze skupiny Freaky Art. Vystudoval gymnázium s hudebním zaměřením a kromě hraní na trubku také zpívá. Je bývalý člen známé ska-jazzové formace Green Smatroll, se kterou natočil desku Rude Jazz (09). Pravidelně vystupuje jako host se skupinou Chaotic(alternative-ska), se kterou má na svědomí desku I wanna dance with you (09). Momentálně se věnuje přípravám na vydání nového EP skupiny Freaky Art s názvem Barcelona.

http://www.youtube.com/watch?v=8iClMvfdqdw


http://www.youtube.com/watch?v=jhDaJO4CFCY&feature=related

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO