CHAPEAU ROUGE

MENU

17.3. Conflux

Ve středu 17.3. můžete opěz zavítat na Conflux, který se ponese v rytmu breakbeatu, drum and bassu, ale také i housu. Bass Bros. djs si pro vás přichystali jako hosta Dje Freakoxe z bookingu drumandbass.cz. Dj Freakox je známý hlavně jako drum and bassový dj, ale na tuto párty si připravil speciální housový set, ve kterém bude převážně zastupovat progresiv a minimal sound.
            Párty odstartuje dj Wasquez progresivním breakbeatem (Freeflow, Mutiny, Slyde), poté se ujme mixu dj Freakox a celou párty zakončí dj Neighbour drum and bassem deepového ražení (Break, Trei, Dose).
 
Něco málo o djovi Freakoxovi:
            S djeingem začal v roce 2000. Na počátku hrál hip-hop a drum and bass, po nějakém čase začal hrát pouze drum and bass. Jeho první hraní proběhlo v malém Pražském klubu Wakata roku 2003. Od té doby bylo Freakoxe možné slyšet a vidět téměr ve všech Pražských klubech. V roce 2004 se stává členem bookingu drumandbass. V roce 2005 spolupracoval na vydání kompilace Back In My Mind 1 a vol.. 2 (kompilace představující české a slovenské drumandbass producenty).
            Jeho sety jsou velmi rozmánité a kombinuje se v nich mnoho substylů daného žánru. Za dobu své kariéry přičichl i k happy-harcoru. V současné době hraje hlavně drum and bass a house.
            Zahrál si po boku: John B (UK), Kubiks (UK), Tease (DE), Optive & Axiom (CH), Ray Rampage (UK), Impact (CH), Lockee (CH), MC Jiminee (UK), MC R-Vee (UK) ... a kromě Česká republiky hrál například v Rakousku a Polsku.
 
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO