CHAPEAU ROUGE

MENU

27.2. Conflux + special guestsV sobotu 27.2. se v klubu Chapeau Rouge od půl noci odehraje další Conflux, který bude celý v rytmu drum and bassu. Pro tentokrát si pro vás Bass Bros. djs připravili rovnou dva hosty najednou.
 
            Prvním z nich je mladý jazzový trumpetista z Prahy Kryštof Verner, který je především známý ze skupiny Freaky Art. Vystudoval gymnázium s hudebním zaměřením a kromě hraní na trubku také zpívá. Je bývalý člen známé ska-jazzové formace Green Smatroll, se kterou natočil desku Rude Jazz (09). Pravidelně vystupuje jako host se skupinou Chaotic(alternative-ska), se kterou má na svědomí desku I wanna dance with you (09). Momentálně se věnuje přípravám na vydání nového EP skupiny Freaky Art s názvem Barcelona.
 
            Náš druhý host je ostřílený dj Frock (nwp.cz), který poskakuje za gramofony skoro již deset let. Je známý nejen jako dj, ale také jako promotér multižánrově zaměřené párty s názvem CzechPoint, která se zaměřuje převážně na české interprety, čímž se snaží dát příležitost mladým a talentovaným djům stanout po boku jejich zkušenějších kolegů a umožnit jim získat nové, cenné zkušenosti. V jeho DnB setech a způsobu, jakým se při práci s mixem prezentuje, je jasně patrný vliv dlouhodobých zkušeností z hraní techna. Pouhé prolínání jedné desky do druhé není to, co byste od něj opravdu mohli očekávat. Neustále se snaží využívat možnosti mixupultu a konkrétních pasáží mixovaných tracků k vytvoření dynamického a zajímavého mixu. Za vše hovořící dj-nick Frock pak snad dostatečně napoví tomu, když bychom chtěli identifikovat základní zvuk, který se objevuje téměř na každé desce v jeho kufru. Sám tyto desky pracovně nazývá tzv. „kvákáky“ a od svých kamarádů a známých si za to vysloužil přezdívku Pan Žabák :-) Během posledního roku si kromě jump upu, který ho nejvíce charakterizuje, velmi oblíbil i reggae, které pro něj na drum´n´bassovém podkladu dostává teprve ten správný šmrnc a tempo. Zároveň si ale celá kompozice tracku zachovává velkou míru pohody reggaečku vlastní a hodí se tak i do menších klubů nebo domu na pouhý poslech.
 
            Celou párty od startuje dj Frock za doprovodu Kryštofa, který nás provede se svojí trubkou celou nocí. Poté se ujme gramofonů dj Neighbour (Bass Bros.) se svým poněkud deepvějším, ale stejně našláplým selectionem, který je založený především na řízném soundu producentů jakou jsou Break, Silent Witness či Rregula. Na sklonku noci zahraje jako poslední dj Kolik (Bass Bros.) a celou párty zakončí svým setem plným mužských i ženských vokálů zakomponovaných do veselého jump upu.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO