CHAPEAU ROUGE

MENU

6.3. Joker's Night

6.3.2010 Další live rock’n’roll show – Další JOKER’S NIGHT v Chapeau Rouge

Již první jarní sobotu 6.3.2010 se můžete těšit na pokračování dalšího večera, který představuje průřez toho nejlepšího z klubové rockové scény. Jak možná ti, co se již některé z předchozích JOKER’S NIGHT zůčatnili, vědí, budou opět představeny kapely jak začínající, tak ostřílené z Prahy a special guest, který večeru dodá punc. Kapely jsou proto rozřazeny do sekcí  : JOKER’S DRAFT (začínající kapela), JOKER’S PICK (klubová stálice) a JOKER’S SPECIAL GUEST a publiku tak zprostředkují pestrý celovečerní posluchačský zážitek plný rock’n’rollu.

 

Za sekci JOKER’S PICK vystoupí rocková formace z Klatov HEAD DOWN.


Kapela HEAD DOWN má za sebou velmi úspěšnou a plodnou minulost. Z původních Brown Underpants, která se stala oblíbenou klatovskou klubovou formací díky svému syrovému Seattle soundu se stala v roce 2002 dnešní skupina HEAD DOWN a v témže roce pod labelem Avik vydávají své debutové CD “Sunbeam”.  V roce 2005 skupina vydává druhou desku “Up and Down” ke které natáčí svůj první videoklip a poprvé se tak objevují v TV. Po personálních změnách a četném koncertování HEAD DOWN zaznamenávají úspěch v podobě exkluzivní nabídky na natočení CD od West records, vzniká tak třetí CD “Open 24 hours” za supervize Milana Hermana. V návaznosti se klip songu “Reality Show”  objevuje na TV Óčko, díky čemuž HEAD DOWN dostali roli ve filmu Bullwar.

Pro kapelu se zlomovým rokem stal rok 2009, kdy skupina opouští West records a stává se nezávislou a zároveň kapelu oopuští dlouhodobý člen baskytarista Petr Klička, ketrého přes inzerát záhy nahradil Stanley Bardoun, který sebou do kapely přivádí nadaného kytaristu Jakuba Nejdla.

Head Down rozhodně patří mezi klubovou elitu, nejenom svou značnou produktivitou , ale také svou tvorbou, kterou představuje strhující přímočarý rock’n’roll a take svou sehraností a zkušenostmi.

www.bandzone.cz/headdown     

Za sekci JOKER’S SPECIAL GUEST na první jarní Joker’s night vystoupí rock’n’rollová smršt BLACKBERRY.


BLACKBERRY je čtyřlená rock’n’rollová formace, která mezi kapelami podobného ražení vyčnívá především svým smylsem pro show, která sahá až po glam. Původem je kapela z kladna, postupen času již však považují i Prahu za svůj druhý domov. Mají za sebou pestrou koncertní minulost jak mimo Prahu tak i v Praze, kde se například nedávno stali ozdobou jednoho glam rockového večírku.  V současné době mají na kontě nahrané demo na které jsou pozitivní ohlasy a vydání debutového počinu se tak snad již blíží. Kdo čeká opravdový rock’n’rollový nářez, jistě si u BLACKBERRY přijde na své.

http://bandzone.cz/blackberry                    

Za sekci zastupující začínající kapely JOKER’S DRAFT vystoupí nadějná pražská parta BRO’S’N’BEASTS.Tato kapela vznikla spojením členů Another Way a TBA. Ze společných jamů v létě 2009 postupně začal vznikat materiál na debutovou desku. Prvním songem, který BRO’S’N’BEASTS natočily je Eye to Eye, ke které byl zanedlouho na to natočen i klip, který je již od 9.10.2009 úspěšně zařazen do vysílání hudební stanice Óčko. Jejich hudební styl je velice osobitý a nekonvenční a je pouze otázkou času, kdy se tato kapela dostane do většího podvědomí a stane se stálicí rockové klubové scény.

http://bandzone.cz/brosnbeasts                                                                                                                                        

 

Po jejich boku v této sekci vystoupí začínající kapela z Plzně PILLOW FIGHT.
Existence této kapely započíná již roku 2005, ovšem první mediální zmínky o nich byly slyšet zejména v roce 2009, který byl pro tuto kapelu velmi úspěšný rok. V květnu 2009 PILLOW FIGHT natočili debutové CD “Born in still waters”, které bylo pokřtěno za podpory Ill Fish a kmotra Niceland. Rovnou z tohoto debutového počinu se single “Fallin’” dostal na rádiu RockZone do Andělské dvacítky. Kapela má také za sebou úspěšné účinkování na Majálesech a Basinfirefestu. Publikum si zajisté dokáží získat na mladou kapelu překvapivou sehraností a zároveň upřímností a energií, kterou do hraní vkládají.

http://bandzone.cz/pillowfight                    

Zkrátka rock’n’roll od začátku do konce, kdo čeká kvalitní poctivé kapely a celovečerní rock show od prvního songu po přídavek poslední kapely, rozhodně nebude 6.3. zklamán a v Chapeau Rouge budťe ve 20:00 na správném místě ve správný čas!!


 


 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO