CHAPEAU ROUGE

MENU

DNB Fever & Chapeau Rouge presents: Culture Shock

DNB FEVER & Chapeau Rouge presents:
Culture Shock
16.11., Chapeau Rouge (chapeaurouge.cz), 21.00, free entry
Djs: Sayko, X.Morph, Beast 67, Fefe ft. MC Masta, Stantha, Vorel, MC Decker, P.No, C.N.B., Thiew, Meikos
 
Dnb Fever a Chapeau Rouge uvádí Culture Shock, nový multikulturní mejdan. Na třech stageiích se v originálních prostorách klubu Chapeau Rouge představí řada umělců a to jak z oblasti elektronické, tak i akustické tvorby. Cílem je nabídnout v rámci jednoho večera širokou nabídku hudebního vyžití. Vstup bude zdarma.

Na DNB FEVER stage, která se bude nacházet v prostředním patře klubu, se představí přední zástupci české drumandbassové scény. Především to bude Sayko (Motionbooking.cz), který již od roku 92 baví posluchače nejen svými dokonalými mixy, energickou selekcí, ale také vlastní produkcí. Další ikonou je X.Morph, rezident brněnské noci Break4Beats a šéf moravské Redrum crew, jehož sety rozhodně nepatří do kategorie „chillout“. Představí se také zástupce hlavního města, Beast67, který má na starosti jeden z nejnavštěvovanějších českých dnb serverů, drumandbass.cz, jako jeden z mála Čechů vyváží své umění do zahraničí a jeho selekce často vyniká domácí tvorbou. Představí se též FEFE a MC Massta, zástupci severočeské drumandbassové formace združené okolo serveru basscoffee.cz, kteří rozjedou energickou show. Jako vždy na DNB FEVER se představí i organizátorská trojka, Stantha, Vorel a MC Decker, kteří vám naservírují to nejlepší ze současného deepu a nejen to.

Na druhé, Underground-elektrohouse-dubstep stage, která bude lokalizována v nejspodnějším patře klubu a rozjede se po přídavcích poslední kapely, se v novém světle představí rovněž známá jména. Budou to P.NO a C.N.B za drumandbass.cz a Thiew s Meikosem za breakart.cz, kteří vás roztančí elektrohousem a dubstepem.

Součástí akce bude rovněž akustická Underground stage, na které se představí kapely v živých vystoupeních. Jejich seznam bude brzy zveřejněn.

Na celou akci je volný vstup a jak všichni víme, 17.11. je státní svátek. To znamená, že mnoho nebrání vaší účasti, rozhodně je na co se těšit.

Těšíme se na vás 16.11. v Chapeau Rouge v Jakubské ulici, 
DNB FEVER Team.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO