CHAPEAU ROUGE

MENU

25.1. D'n'B CLASH

       
   25.1. První letošní DNB Clash s hosty Basstrike Crew

          25.1.2020 přijíždí na DNB CLASH do Prahy dva zástupci liberecké crew BASSTRIKE. Nestandardní mixážní zapojení typické pro Clash otestují DJs TABY a CRANK. To ale není všechno – jako speciální hosté „clashnou" ještě ostřílení BUCKX a GIFI z Frýdku-Místku. Je to tedy dvojitá nálož českých headlinerů.

            Basstrike crew je banda ze severu, která pořádá pravidelné mejdany a jejíž členové hráli po boku jmen jako A.M.C. nebo Levela. Buckx je dj a promotér, aktivně hrajíce bezmála deset let, kterého jste mohli slyšet na akcích Let it Roll nebo dokonce v polském Renegade Hardware Night. Dj Gifi  také rozhodně není žádný nováček a djský styl umě kombinuje velký počet dnb subžánrů jako jsou liquid či neurofunk. Rozhodně svoje publikum šetřit nebudou a předvedou našláplé sety plné energie, hutných bas a zlámaných beatů v rytmu a rychlém tempu drum and bass. Clash se odehraje v Underground Stagi pražského klubu Chapeau Rouge. Své schopnosti improvizace a vzájemné spolupráce předvedou djs prostřednictvím dvou paralelních mixů (unikátní zapojení, které uvidíte pouze na akcích DnB Clash). Vzniknou tak zajímavé a spontánní kombinace djských stylů.

            Výsledný mix se stane originální a neopakovatelnou kombinací taneční hudby. Jedná se o inovativní přístup, překračující hranice klasického B2B stylu. Celý večer se tak nese v progresivním duchu a žádná skladba nezazní dvakrát stejným způsobem.

            V podzemním patře Chapeau Rouge se dále střetnou uskupení URBAN SCALP, DUNENI.cz, a LATROD3CTUS. Urban Scalp se jako crew vrací po delší odmlce v novém, silném seskupení a s novou energií – u toho nemůžeš chybět“

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO