CHAPEAU ROUGE

MENU

27.10. TRASH GANG27.10.  TRASH GANG a Dj Cyper Sound s novým EP!


Český dj a producent Cyper Sound chystá release party ke svému novému EP #Cyp. Release proběhne v sobotu 27. října v klubu Chapeau Rouge na párty Trash Gang.

 

Cyper v  EP #Cyp nabídne pět zbrusu nových tracků, ve kterých rozhodně nezapře inspiraci současnou UK scénou. Celé Ep se ponese v duchu grimeu, garage, bassline a UK house music.

EP vznikalo ve spolupráci s MC Painem a nahrávalo se v Artstar studiu. Chystá se také natáčení klipů ke dvěma trackům.

Na release party vystoupí kromě rezidentů Trash Gangu ostřílený slovenský DJ, producent a rapper  Komander Ground, jehož tracky v minulosti podpořily weby jako EDM.com či Trapnation. Komander, který skládal beaty třeba pro MC Gleba, se v poslední době sám prosazuje stále více jako MC. To potvrdil i připojením k pražskému labelu Archetyp 51, pod jehož hlavičkou začal vydávat svou tvorbu.  

Dalším hostem bude VI3E, producent a DJ z Liptovského Mikuláše žijící v Brně. Člen hudební crew Mäsokombinát a uskupení LNJH vzbudil rozruch vydáním svého DONUT EP. V současnosti chystá druhé EP, na kterém budou hostovat známá jména ze slovenské i české rapové scény. Už teď spolupracuje s interprety jako je třeba Robin Zoot nebo Gleb.

Posledním hostem je mladá rapperka a zpěvačka Hellwana. Ta už stihla jako nováček na české hudební scéně vyhrát projekt Czeching radia Wave.  Teď ji čeká koncert na showcaseovém festivalu Eurosonic Noordeslag v nizozemském Groningenu. Beaty pro ni skládají právě Cyper Sound a Them Darned Teenagers z Trash Gangu.

 

Na release party EP vystoupí i další členové Trash Gangu –Them Darned Teenagers a Johnny Caress.

Fb událost: www.facebook.com/events/280590689223129/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO