CHAPEAU ROUGE

MENU

16.6. Trash Gang


16.6. TRASH GANG presents: LEKTRIQUE V sobotu 16. června se v Praze poprvé představí belgický dj a producent Lektrique. Do Čech zavítá v rámci párty  Trash Gang konající se každý měsíc v klubu Chapeau Rouge.

Teprve pětadvacetiletý Vincent Sergeant vystupující pod jménem Lektrique se na hudební scéně pohybuje od svých patnácti let, kdy ho okouzlila tehdejší evropská elektronická hudba. V roce 2011 přesídlil z rodné Belgie do kanadského Montrealu, kde se rychle dostal pod křídla tehdy začínajícího labelu Kannibalen Records.

Do většího povědomí milovníků EDM se dostal poprvé po spolupráci s dalším umělcem ze stáje Kannibalen Records-Apashem, když jejich singl „Jesus Christ“ atakoval přední příčky electro housové hitparády na Beatportu. Jeho tracky si od té doby našly své místo v setech předních světových djs. 

Lektrique  také stojí za oblíbeným podcastem Kannibalen Radio, kde každý týden představuje nevydané tracky od známých i zatím neobjevených producentů. Dokazuje tak, že není jen skvělý producent, ale že má také vytříbený hudební vkus. V jeho setech se můžete těšit na tu nejčerstvější a hlavně originální porci elektronické hudby, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní uši už příští sobotu právě v Chapeau Rouge.  

Jeho show v Chapeau Rouge tradičně doplní rezidenti klubu stojící za Trash Gangem- Them Darned Teenagers, Cyper, Johny Caress a americký dj a producent electra Skitsnygg, který se do klubu vrací letos poprvé.

Fb událost: www.facebook.com/events/162564054591571/ 
 

Poslední episodu Kannibalen Radia si můžete poslechnout i vy:

https://www.youtube.com/watch?v=NGBs1YHfk38

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO