CHAPEAU ROUGE

MENU

15.11. Unknown Mortal Orchestra (us)
UNKNOWN MORTAL ORCHESTRA VYRÁŽEJÍ DO PRAHY S NOVÝM EP!


Rocková formace ze Spojených států Unknown Mortal Orchestra se pomalu balí na evropské turné. Jednou z jejich zastávek bude i Praha. Jejich show proběhne 15. listopadu v pražském klubu Chapeau Rouge. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro. Předskokanem je holandská pop-garage kapela Mozes and The Firstborn.

Unknown Mortal Orchestra
právě zahájili své severoamerické turné a začátkem listopadu se chystají poctít svou návštěvou Evropu. Již od začátku americké tour sklízí Unknown Mortal Orchestra obdiv publika i hudebních kritiků. A to nejen díky své originální tvorbě, ale také pro své neobvyklé hudební nadání a schopnosti. “Na jejich hraní by mohl žárlit jakýkoli muzikant z Berkley (jedna z nejslavnějších hudebních univerzit na světě),” vyjádřil se The Daily Californian o jejich nedávném koncertě v San Francisku.

Kromě parádního hudebního zážitku mají Unknown Mortal Orchestra pro návštěvníky koncertů další bonus: právě dokončili nové EP, které nese název Blue Record. Toto EP je výhradně akustické, najdete na něm některé skladby z CD II a také originální coververze známých skladeb. Toto EP bude od konce října v prodeji především online, návštěvníci koncertů ho ale mohou obdržet v limitované edici na vinylu, a to přímo na koncertech! To je další důvod, proč si pražský koncert nenechat ujít!

Zastavte se tedy 15. listopadu v Chapeau Rouge a užijte si senzační koncert amerických Unknown Mortal Orchestra. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro nebo na facebookové stránce organizátora. Cena vstupenek je 298 Kč + poplatky.

Oficiální FB event: https://www.facebook.com/events/422399694524850/?fref=ts


SOUTĚŽ O 2X1 volný vstup na koncert:

Otázka: Jak se jmenuje zpěvák Unknown Mortal Orchestra?
Odpovědi posílejte do 10.11. na adresu jarka@chapeaurouge.cz.  Výherci budou informováni emailem a jejich jména zapsána na guestlist.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO