CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Vasquez (Bpm.DJ)


Kategorie: Djs
Styly:

Dj Vasquez – pod tímto pseudonymem se schovává od roku 1997 Vlastimil Švarc. Podnět k tomuto kroku dostává, v klubu Radost FX (která je pro něj, jak se říká, srdeční záležitostí) a přihlašuje se do Dj školy. A právě Babe LN a Liquid A, které tam poznal, mohou za to, že je označován, jako „stará škola hraní“ protože dbá na přesnost a preciznost celého setu. Jeho hudební záběr je široký, od funky housu přes progressive a techhouse až do techna.

Měl to štěstí, že si mohl zahrát na místech jako Radost FX, Roxy, Chapeau Rouge, Double-Trouble, C-19, nebo na Open Air Podholí atd. a hrál po boku takových jmen, jako již zmínění Babe LN a Liguid A, dále např. Pavel Bidlo, Ladida, Loutka, Tráva, Orbith, Roman Rai, Kaisersoze, Michael C a další. Ze zahraničních Dj´s – Filterheadz, Ian Void, Ian Pooley, Jeff Milligan, Asad Rizvi, Chris Cags, Chris Sadler, Eddie Sender, Tripmain, Pat Heart a Anali.

V roce 2009, po dvouleté rekonstrukci prostoru, otevírá music bar BPM, kde se zrodila i první on-line tv, s živým hraním Dj´s. Za zmínku, pak stojí i jeho párty trvající sedm dní, bez přerušení s názvem „168 hours in the mix“ kde se vystřídalo bez mála 80 Dj´s z domácí scény i zahraničí.
Po té, v roce 2011 BPM Music Bar prodává, veškeré aktivity, ale přechází v nově založenou agenturu BPM.DJ zabívající se také bookingem a ve spolupráci s Dj´s Loutkou a Lucasem Hulanem zakládá vlastní label a buduje nový prostor pro BPM on-line Tv spolu se zvukovým studiem a hlavně, začíná se naplno věnovat vlastní produkci.

zdroj: www.bpm.dj/dj-vasquez/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO