CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Vectif


Kategorie: Djs
Styly: , funky house , elektro

Hudbě se věnuje již od svých 14-ti let, kdy působil jako kytarista a vokalista nejprve v punk-rockové, posléze rockové kapele. Jako rocker vystupoval celkem 3x na, dnes již legendárním, trutnovském rockovém festivalu.

V letech 1994-97 žil v Anglii, kde aktivně studoval hru na elektrickou kytaru a stal se členem černošké blues & rock´n´rollové kapely. Právě v Anglii se také prvně setkává s elektronickou scénou.


Po svém návratu do Prahy si kupuje gramofony a začíná se věnovat djingu. Na konci roku 1998 pořádá své první akce a již o rok později produkuje noc Prozak v klubu Radost FX. Je zakladatelem populárních akcí na KC Karlov v Benešově, kde společně s Jiřím Pokorným připravuje večery Plastic Dreams, Fabric vs. The End, Amazing party, Marco Carola a Space DJ´s. Jejich posledním společným počinem byla akce Pepsi Sound system.


Koncem roku 2001 nastupuje na post produkčního v našem nejdéle fungujícím klubu Radost FX, kde působí dodnes. Přiváží do Prahy jména jako David Morales, Judge Jules, Danny Ramoling a mnoho dalších. Měsíčně zde též spolu s DJ Tvyksem pořádá rezidentní noc PLASTIQUE.

Pravidelně vystupuje po celé republice a v posledních dvou letech často hostuje i na mnoha zahraničních akcích. DJ Vectif dnes patří k naprosté špičce české houseové scény.

web >> www.myspace.com/vectif
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO