CHAPEAU ROUGE

MENU

Dance Klub 27.10.2018

Majestic circus - The grand edition Vol. 2

Datum akce:
27.10.2018

Patro:
Dance Klub

DJs & Bands:
DJ Wez BK (uk) (tech-house)
 
Dj Akrom (tech-house)
 
DJ Tokátko (house)
 
DJ Ravic (techno)

Zveme vás v sobotu 27.10.2018 na dance stage klubu Chapeau rouge v Praze na druhou speciální edici akce Majestic circus.

Na tomto večírku vás tradičně čekají tři podia klubu s rozmanitým hudebním rozsahem. Naše Majestic circus dance floor stage bude ve znamení různých podob rovných beatů, především Deep house, Tech-house a techno. Pozvání přijal speciální host z anglické underground kultury, dj WEZ BK (British Knight) a WLSN. Jako český support se představí zakladatel akce a rezident klubu Chapeau rouge Akrom. Dále vystoupí Ravic, kterého můžete již dvacet let potkávat na české djské scéně. Ravic je aktuálně zástupce oblíbené djské crew CODE. Taktéž na tomto podiu vystoupí neúnavný párty člověk a showman v jedné osobě, produkční klubu Duplex, Tokátko. Zde teaser: https://youtu.be/NBZTHkeVvJA

Kromě djs můžete očekávat doprovodný program v podobě světelné žonglérské show v režii mladičké a krásné Michaely.

Headliner: Wez Hall aka britský rytíř se zajímal o elektronickou muziku už od svých 18 let, stejně jako většina jeho vrstevníků vyrůstajících v Newcastle upon Tyne (často zkracovaný jen na Newcastle). Díky tomu, že toto neveliké usedlé město žije především z průmyslů a je téměř ze 70 % obsazeno konzervativními křesťany, byl po této hudbě mezi mladými lidmi velký hlad. Wez tedy začal pilovat svoje djské umění a stal se djem srdcem i duší. Časem svoje nadšení částečně přeměnil z podomních house parties na profesionální hraní za spolupráce s různými kluby a agenturami. Vždy si však zachoval underground tvář a nepropadl facebook a instagram šílenství.

Aby mohl opravdu dotáhnout svoje mixy k dokonalosti a stal se producentem vlastní hudby, vystudoval prestižní hudební akademii Point Blank v Londýně a začal pracovat na projektech s Lex Loofah, Sterling VOID, WLSN a mnohými dalšími. Wez pravidelně hraje na akcích ve Velké Británii a sem tam zaletí do Čech rozvířit zdejší vody elektronické hudby. Přijdete si i vy zaplavat v jeho muzice?

Rozhovor s hlavní hvězdou si můžete přečíst tady: housemagazine.cz/specialni-edice-majestic-circus-a-rozhovor-s-headlinerem-wez-bk/

INTERPRETI

DJ Wez BK (uk)

Styly: tech-house

Wez Hall (aka British Knight) has been involved with music from a young age and has been involved with the electronic music scene for over 15 years. Wez is based out of Newcastle upon Tyne and has been a DJ for many years on the UK scene and beyond playing at many venues working with many different Agencies, organisations and acts.

Currently a student of the prestigious Point Blank Music Academy in London he is currently working on remix projects for acts such as Lex Loofah, Sterling VOID, WLSN, plus many more.

Wez's style is predominantly underground encumbering many genres including House, Techno, Breaks and DnB.

2016 saw Wez appear at multiple events in the UK and Czech Republic while completing his degree and working on remix projects. Wez is an active member of the online community on Mixcloud regularly uploading music covering many genres.


www.residentadvisor.net/dj/wezbk 

twitter.com/wezhall

www.mixcloud.com/wezhall/ 

www.beatport.com/artist/wez-bk/557759
 

Dj Akrom

Styly: tech-house

Akrom je Dj a promotér z Prahy, patřící ke stálicím české klubové scény. Od roku 2007, kdy započala jeho hudební činnost, hrál po České republice a Evropě na více než sedmi stech akcích, z čehož nejúspěšnější byly například 4th Anniversary of Republic artists v Londýně či Springbreak, Snowbreak a BigSnowJam parties (2012, 2013, 2014, 2015) ve Francii.
Akrom se příležitostně vyskytuje jako host v radiových relacích svých anglických djských přátel v Anglii.
Tento hudebník je nejen rezidentem legendárního klubu Chapeau Rouge, ale funguje i jako promotér klubové multikulturní akce Majestic circus, která spojuje hudbu a žonglérství v jeden propojený celek. Od této akce byl jen krůček z založení projektu Dj Akrom feat. LM Sanchez, který je fúzí djského vystoupení a živých bicích v podání španělského bubeníka LM Sancheze. Díky tomuto projektu se Akrom před několika lety stal členem CRW djs bookingu, která patří mezi největší skupiny sdružující djské live projekty v České republice.

 Produkci vlastní tech-house hudby se věnuje velice příležitostně a zatím vydal pár tracků na slovenském labelu OneWay recordings a anglických labelech Twisted recordings či LW recordings za podpory producentů jako jsou Paco Osuna, Blue Amazon, Zack Gee, Jimi Falconer, DRNDY, Pat Bedeau a dalších. Z tohoto důvodu jsou jeho sety často prezentovány na anglických radiích jako jsou Se-lek Radio či SG1 radio.

Z jeho úspěchů je nutné zmínit vítězství v mezinárodní soutěži BURN Residency 2016, kde bohužel kvůli rodinným problémům nemohl reprezentovat Českou republiku na workshopu na Ibize po boku Johna Digweeda či Carla Coxe.

 

 

With more than 9 years experience as a DJ and bongo drummer, Akrom has played on more than 600 events in the Czech Republic, UK, France, Poland and Slovakia. Akrom plays an energetic Tech-house style with passion and never ending build ups. He showcases his own tracks on Beatport.com on labels such as Twisted recordings, LW recordings, and One way records with support coming from producers such as Paco Osuna, Blue Amazon, Zack Gee, Jimi Falconer, DRNDY, Pat Bedeau and many other UK dj’s. For that reason, his promo sets are often part of radio shows across United Kingdom (Se-lek Radio, SG1 radio). In the underground scene of electronic music in Prague, Akrom is a respected artist and resident of legendary club Chapeau rouge. Furthermore, he is the main promoter of multicultural event Majestic circus, which combines Djs and artists in one synergy.
Additionally, he won the international competition Burn Residency 2016 and he could represent the Czech Republic as a Dj at Ibiza. However, one personal problem in his family had occurred and He should left the competition.


Support for
Worakls (FR), Joachim Pastor (FR), Darren Gregory (UK), Arthur Keen (UK), Blue Amazon (UK), DaGeneral (UK), Pat Bedeau (UK), Zak Gee (UK), Thomas Tesla (UK/CZ), Jimi Falconer (UK), BolEtz (UK), Paulo Mojo (UK), Justin time (UK), Timid Boy (FR), ...

Webové stránky:
https://www.djakrom.cz/

www.beatport.com/artist/akrom-cz/735812
https://www.facebook.com/DjAkrom
http://www.youtube.com/user/djakrom
https://soundcloud.com/djakrom

https://www.mixcloud.com/milanlibansky
www.residentadvisor.net/dj/akrom


DJ Tokátko

Styly: house


Mladý nadějný DJ a promotér, který v současné době působí jako asistent produkce pražského klubu Duplex, se na klubové scéně pohybuje již od roku 2005. V letech 2011-2014 působil jako produkční pražského klubu Touster club and lounge, Radost FX a Magnum Club & Restaurant. Za svou kariéru vystoupil již ve většině pražských klubů a postupem času si vyzkoušel spoustu hudebních stylů. Nejvíce ho oslovil německý sound deep house & tech-house music. Za svůj dosavadní největší úspěch považuje své vystoupení na O2 Open Air festivalu v roce 2011. Vystoupil na letních festivalech Summer of Love, Cinda Open Air, Czech House Paradise, O2 Open Air, Mácháč, Svojšice, Sun Festival, Beats for Love, PRIGL, ČáryFest a na halové párty Apokalypsa. V srpnu 2013 měl tu možnost poprvé vystoupit na legendárním španělském ostrově Ibiza, kde si zahrál v Grial Clubu a Pacha Hotelu. V květnu 2014 se umístil na druhém místě celosvětové dj soutěže Burn Residency v kategorii Česko/Slovensko. V srpnu 2015 vystoupil, jako jeden ze tří českých DJs, na jedné z největších akcí na světě - Street Parade v Curychu. V květnu 2016 vystoupil ve 20. nejlepším klubu světa - Noa Beach Club v Chorvatsku v rámci párty Spring Break.

V současné době působí jako rezidentní DJ pražských klubů Duplex a Atelier.
_______________________________________________________________________________

On the club scene since 2005, this young and promising DJ and producer from Czech republic has of late been concentrating on running Prague club Duplex. In years 2011-2013 at Prague clubs Touster, Radost FX and Magnum. During his career he has played in most of Prague’s clubs and tried out a miriad of musical styles before coming to favour Germany’s deep and tech house sound. He considers his greatest success an appearance at the O2 Open Air Festival in 2011. He has also played at festivals Summer of Love, Machac, Cinda Open Air, Czech House Paradise, O2 Open Air, Sun Festival, Svojšice, Beats for Love, ČáryFest, PRIGL and the Czech Republic’s biggest indoor event – Apokalypsa. In summer 2013 he has played at the most famous spanish island Ibiza where he played at Grial Club and Pacha Hotel. In May 2014 he was on the second place in the worldwide dj competition Burn Residency from the region Czech/Slovakia. In August 2015 he appeared as one of three Czech DJs on one of the biggest events in the world - Street Parade in Zurich. In May 2016 he played at the 20th best club of the world – Noa Beach at Croatia during the Spring Break party. He is the resident DJ of Prague clubs Duplex and Atelier.


www.soudcloud.com/tokatko

www.mixcloud.com/tokatko/

www.facebook.com/djtokatkoDJ Ravic

Styly: techno

DJ Ravic se aktivně věnuje djingu a promotérské činnosti již 22 let. V roce 1998 založil s legendárním Igorem Patakym agenturu Overthere, která jako jedna z prvních prezentovala českému publiku techno v jeho nejryzejší podobě. Společně se podíleli na klubové akci s názvem Zone, která měla nevídaný ohlas v celé republice. Ravic pak již sám pokračoval v pořádání menších akcí. Djing není jeho způsobem obživy a to je důvod, proč ho hraní stále velmi baví a proč má snahu a hlavně prostor k prezentování stylu hudby, který není mainstreamem, ale je určen pro náročnější posluchače a návštěvníky tanečních eventů. Již šest let se věnuje vlastní produkci, která pravidelně vychází na zahraničních labelech. Jeho tracky jsou ve stylu temného energického techna. V roce 2013 založil s několika dalšími djs (přáteli) projekt Code, který pořádá akce Technik, Dock Town, We Code a Kontakt. Jeho djský styl je velice osobitý, disponuje precizní technikou mixu a hudba a djing je jeho největším koníčkem, což je při jeho hraní jasně patrné.


www.facebook.com/djravic 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO