CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Joost van Bellen (nl)


Kategorie: Djs
Styly: , house

JOOST VAN BELLEN

Joost Van Bellen si užívá svou vášeň pro hudbu už od roku 1985. Byl jedním z prvních DJs, kteří v Holandsku hráli house. Jeho zaměření však jde od undergroundového garagepunku přes acid house, house a ambient house až k New York garage a speedgarage. V pomyslné hudební encyklopedii by se pod jeho jménem skvěl tučný a hustě popsaný odstavec! Dnes Joost Van Bellen sleduje nejnovější trendy a vychytává nejprogresivnější směry taneční hudby. Podle toho taky vypadají jeho DJ sety – zběsilé, žánrově neomezené, chytlavé a ukrutně zábavné. Rockhouse nebo discopunk jsou slova, jež by mohla být synonymem pro samotného Joosta. Van Bellen je navíc jedním z iniciátorů a zároveň hudebním režisérem projektu Mathhaus Passion - The Remix (J.S.Bach) – ten kombinuje klasické mistrovské dílo Johanna Sebastiana Bacha s vizemi mladých DJs, producentů a video-umělců.

Snad i díky tomu obdržel jako nejlepší housový/gaargeový DJ v letech 1999 a 2000 cenu LSDA, holandskou obdobu známého Oskara určenou pro interprety z místní taneční scény. Van Bellen je taky držitelem ceny Golden Goblin v kategoriích Best CD (za jeho kompilaci Nightclubbing 1), Best Party ( pravidelně pořádaná party 2times!), Best Party Promoter (na garage a 2step zaměřená noc Speedfreax2000), and Best Dressed DJ (v roce 2002).

Zdroj: www. techno.cz kde si můžete přečíst i rozhovor.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO