CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

Divine


Kategorie: Bands
Styly: , crossover , nu-metal

leden 2008 - Zrozena myšlenka založit projekt. Na počátku všeho byl Mahdies, který se potkal se Sheavie na lide.cz a Pavlos byl uloven na inzerát:-D

únor 2008 - první 4 zkoušky, vymyšleno 5 celejch songů, hledání basáka, natáčení dema všech songů, první song se zpěvem, videoklip!, focení
březen 2008 - první překážky po rychlym startu:-) Vykopli nás ze zkušebny takže to bylo takový období klidu...tvoříme doma s Pavlosem další songy (Prophet, Empty life) a hledáme basáka, protože už brzo bude nová zkušebna tak chcem vyrazit na první koncerty;-)
duben 2008 - pořád a pořád nic:) stále jsme bez zkušebny ale už je na cestě;-) každopádně už máme hotovejch 8 songů a do 4ks hotový zpěvy! V květnu by jsme měli nahrávat další song se zpěvem, tak držte palec;-)
květen 2008 - konečně máme zkušebnu a scházíme se poprvý s basákem Kattym v Caffé Jehuda na Náměstí Míru (doporučujeme:-D)  Máme hotovo 10 songů a další 3 jsou na cestě;-)
červen 2008 - zkoušíme s Kattym pár songů do začátku abysme mohli vystoupit na první naší live akci - skutečná liga;-) aneb soutěž kapel!! Všichni jsme na první akci hrozně nadržený:-) Konečně umístěn další song se zpěvem na BZ! Je to Infected - dokonce se dvěma zpěvama - pozvali jsme si totiž na feat Zaphu z Unaffected evolution!!;-)
červenec 2008 - Proběhlo pouze pár zkoušek před prvním vystoupením na skutečný lize - 22.7.2008 jsme odehráli svůj první krátký setík (Sorrow, Eternal shine a Human hate) Ze songu Eternal shine byla pořízená video nahrávka, která je prezentována na stream.cz! Náš výkon nebyl zrovna světový, ale zdá se že porotcům se nezdáli nejhorší;-) Držte nám palce, ať postoupíme co nejdál :-P
srpenec 2008 - další období klidu: Katty a Sheavie zevlí někde po Praze, Pavlos maká jako o život a Mahdies si vydělává money jako kameraman:-D iba tak život chode když nemáme zkušebnu...:( Ale svítá na lepší časy, protože by se měla uvolnit do konce měsíce zkušebna po Ewě Farný! Zkušebna 24/7 kde bysme zkoušeli od rána do večera:-D
září 2008 - nejnudnější měsíc v historii kapely:-) nemáme zkušebnu, nic neskládáme, flákáme se neskutečně prostě:-D na konci měsíce se stěhujeme do nové zkušebny bez topení:-D
říjen 2008 - kapela dostává novou tvář s příchodem screamera Bekenda, také proběhl náš první skutečný koncert v Poběžovicích u Domažlic (díky za pozvání kapele ELEMENTARY;-) společně s kapelama Kill the Pain a Krucipusk!! O týden později jsme hráli v Pardubicích s bandama jak Crionic, Flattus.... a v neposlední řadě jsme měli možnost si zahrát v putovním chapiteau ze 16.st Magic Mirrors;-)

listopad 2008 - odehrán 3. oficiální koncert na západě čech - v Tachově, kde nám místní nachystali neuvěřitelnou atmosféru, za kterou jim děkujeme;-) taky jsme se dostali do finále soutěže kapel PRO-ROCK, kde jsme získali 2. místo, tudíž budem hrát v létě na největšim festivalu VOTVÍRÁK!!
prosinec 2008 - Odehrána super akce v legendárním clubu Rock Café, což byl silný žážitek pro všechny členy kapely. Ve zkušebně se mezitím pracuje na nových peckách s lehce odlišnou podobou od dosavadní tvorby:)
leden 2009 - rozloučení s basákem Kattym, stěhování do luxusní nové zkušebny a především přidány nové songy s vocály - Prophet a Human Hate!


http://bandzone.cz/divine
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO