CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Airto


Kategorie: Djs
Styly: , electro house

Styly: electro house, bassline, garage, electro, club house

DJ AIRTO, dlouholetý pravidelný host na akcích produkovaných klubem Chapeau Rouge a Roxy, se řadí k nejdéle působícím DJs u nás. Za dobu svého působení sjezdil celou naší republiku, navštívil i sousední státy a po každém svém odehraném setu odjížděl s oslavnými reakcemi v zádech. Není divu – jeho hodně pozitivní a našláplé příběhy vás na parketu snadno učarují až neuvěřitelnou živelností, rozmanitostí a v neposlední řadě i precizní technikou. Díky jeho neutuchající vášni objevovat to nové, to horké a to svěží, se stále hudebně posouvá a v současnosti od něj můžete slyšet house, bassline či electro s prvky garage, disco, funky nebo osmdesátých let, tak i klasické podání s prvky progressivu či tech-housu. Airto se stihl představit na téměř všech českých festivalech a o jeho kvalitách jasně hovoří i fakt, že stál u zrodu takových akcí jako Shake v Roxy nebo Saladas v Mecce, přičemž ti starší clubbeři na obě tyto klubovky dodnes pějí ódy.
Díky velkému množství stylově různých desek je však AIRTO velmi univerzální Dj a není pro něj problémem odehrát hned několik druhů setů od vyloženě poslechových, přes sety s prvky disco až po velmi energické taneční sety.

Airtovo první pokusy s mixováním spadají do roku 1995 a 1996 kdy dostal první možnost hrát před publikem v barech Bílý Orel a Chapeau Rouge. Rok poté vznikla spolupráce s agenturou D-Smack-U a následné angažmá na koncertech Liquid Harmony. Vstup do bookingu Vinyl Rhythm byl nevyhnutelným vývojem a následné oslovení agenturou Roxydust vedlo k možnosti stát u zrodu jedné z prvních house party v Roxy, pod názvem Shake. Pravidelné angažmá v pražských klubech na sebe nedalo dlouho čekat a Airto se pravidelně objevoval nejen ve svých domovských klubech Roxy a Chapeau, ale i v Radosti FX, Karlových Lázních, CZ Beatu, Le Clanu, Nase, Duplexu, Defilé a jako resident na akcích Saladas a Tick Tack v Mecce.
Přelom následoval v roce 2001 možností namixovat kompilaci House Party 15 na značce Next Era, která Airta představila širšímu publiku.
Hranice Prahy Marka nezadrželi a kolem roku 2000 začal objíždět nejen kluby po celé České republice, ale i na Slovensku a Polsku (X Lemon, Mega, Klatka). Vyjímečně jsme ho mohli slyšet např. v Řecku, Bahrajnu, Vídnu nebo Amsterdamu. Během svého působení sjezdil řadu letních festivalů jako Hradhouse, Malá skála, Šlahouny, Králíky, Pohoda, Creamfields, Planet Roxy, Open air field, Sázavafest, Planet Sound, Mácháč, Vizovické Trnkobraní, Open air fest.
V roce 2001 Airto vstoupil do Roxy bookingu a s tímto klubem spolupracuje dodnes. Pravidelně vystupuje na akcích tohoto klubu a za zmínku stojí dlouhodobá residence na první české electro party Elektra. Dále ho pravidelně můžete vídat na party Digi v Chapeau Rouge nebo Old school house na Bukanýru.


www.djairto.cz

sety:
dj airto -42010 demo
http://soundcloud.com/djairto/c-documents-and-settings-marek-plocha-dj-airto-42010-demo

dj airto -live at roxy (elektra 08-2009)
http://www.azservisgroup.cz/mp3/dj_airto_-live_at_roxy_(elektra_08-2009).mp3

dj airto –62008
http://www.azservisgroup.cz/mp3/dj_airto_-62008.mp3

zde záznam z posledního dubnového DIGI:
www.azservisgroup.cz/mp3/dj_airto_&_dj manio_back_2_back_set_-live_at_chapeau_rouge_(digi_04-2011).mp3Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO