CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Joel Einhorn (usa)


Kategorie: Djs
Styly: , trance

Bio: Joel Einhorn se narodil v roce 1975 v Chicagu. Co se týče hudebního zázemí bylo mu Chicago ideálním místem pro dospívání. Jazz, Blues a samozřejmě House music byly osou hudebního života tohoto bouřlivého města. V deseti letech se začal učit hrát na klavír, ve dvanácti na saxofon a v sedmnácti se naučil hrát na kytaru. V roce 1996 začal pouštět desky. Po dvou letech strávených na vídeňské Obchodní univerzitě se Joel pustil do studia všech progresivních hudebních stylů pod silným vlivem silných beatů Krudera a Dorfmeistera. V současné době je schopen zahrát téměř cokoli od downtempa přes break-beat až po progressive house. Během svého života ve Vídni zajížděl často do Prahy a postupně se zamiloval do mnoha podob tohoto dynamického města.

V České republice je nyní znám jakožto rezidentní DJ klubu Roxy Praha, ve kterém se během posledních let podílel na vytvoření pravidelných měsíčních parties. Aktivně se podílel na vytváření progresivní scény zmíněného klubu. Od roku 1999 byl rezidentem party Zen (druhá nejúspěšnější klubová noc v republice podle CDMA a i podle ankety na serveru techno.cz).

DJ Joel Einhorn je v současné době aktivní i jako producent: www.myspace.com/joeleinhornPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO