CHAPEAU ROUGE

MENU

Interpret

DJ Wwera


Kategorie: Djs
Styly: , bassline/electro/dubstep/fidget house

Wwera je známou milovnicí elektronické hudby a módy, která s prostředím elektronických tanečních patries souvisí. Není proto divu, že z clubberky a propagátorky elektra se postupně stala fotografka, editorka, webmaster (tvořila web například pro kluby Radost FX nebo Crossclub), až nakonec skončila coby djka a promotérka (pod jejím vedením vznikly parties Latex, Error, Let´s Dance či Ghetto Bass, Beng Beng a velice oblíbená PARTY HARD Hipster Killer). Ještě než se oficiálně stala djkou, sbírala zkušenosti na soukromých parties, kam byla zvána především přáteli, kteří velmi oceňovali její skvělý výběr hudby a bavili se tak do pozdních ranních hodin. Nedostatek kvalitní elektro hudby v Praze ji přivedl na nápad uspořádat vlastní party a po roce, který strávila v Chicagu, se rozhodla oficiálně hrát. V roce 2007 založila projekt s djem Acustic Terrorist, se kterým si rozuměla jak na poli hudby, tak i v soukromí. Její sety jsou plné elektra, houseu, raveu, funky a bassline, jsou energické a veselé. Publikum se při jejím vystoupení nikdy nenudí ani nemá pocit, že by se Wwera ve svých setech opakovala výběrem tracků.
Během své kariéry hrála s hvězdami jako The Bloody Beetroots, Porter Robinson, Zeds Deds, Djedjotronic, Luke Slater a další.
Potkat ji můžeme jako hosta na designových akcích a vernisážích, které pořádají například Konsepti, Artemide, Designblok, Dox a nechybí také na VIP večírcích, které jsou zaměřeny na hudbu, architekturu a design.

Nový remix: www.mixcloud.com/wwera/wwera-nye-mixtape-hipster-killer-2014/

Sety k poslechu a ke stažení

https://www.facebook.com/djwwera
https://soundcloud.com/djwwera
http://www.mixcloud.com/wwera/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO